d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Van Okostelefonod?
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 4 2014 09:48am
amúgy nincs, sose volt
hidegen hagynak ezek a szarok
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 4 2014 10:30am
van lumia 520
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 4 2014 10:35am
ma vettem huawei ascend p6
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 4 2014 10:53am
van
barcsak ne lenne, mert igy csak jspzek meg redditet olvasgatom eloafasok alatt
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 4 2014 10:57am
Quote (Anarkin @ 4 May 2014 16:37)
toljatok képet is, kiv vagyok ki tett fel custom romokat, mik a szokások, etc
egyik srácnak néztem a NoteII-jét és rákot kaptam az alap samsung romtól

http://i.imgur.com/YG8p2wB.png


en nem ertek ilyen szarokhoz de elso kepernyon ora van meg alap menusor, masodikon parancsikonok chrome, feedly, twitch, gcalendar, gkeep, gtranslate, gmaps, zenelejatszo, szamologep meg facebookhoz, harmadikon meg orarendem
ezek mellett meg neha sorozatot nezek agybol rajta elalvas elott
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 4 2014 11:05am
Quote (Anarkin @ May 4 2014 03:37pm)
toljatok képet is, kiv vagyok ki tett fel custom romokat, mik a szokások, etc
egyik srácnak néztem a NoteII-jét és rákot kaptam az alap samsung romtól

http://i.imgur.com/YG8p2wB.png


hogykell ilyet csinálni
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 4 2014 11:44am
Quote (TrollBoss @ 4 May 2014 18:05)
hogykell ilyet csinálni


ha valamit nem tudsz akkor google "android aosp [cucc]"
(mert ugye androidot testreb-sszák maguknak az OEM-ek, tehát egy forkolt cucc fut Samsungokon, egy tök más cucc a többin, etc etc, de mindegyik alapja ugyanaz (AOSP), így feltehetőleg megtalálod rá a választ így)

most pl pont azt beírtam és első XDA-s link:

[Q] How do you take screenshots with AOSP Jelly Bean

Quote
Try going to system settings -> system -> power menu then tick screenshot. That should enable a screenshot option when you hard press the power button...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2


Quote
That, or press power menu + volume down at the same time

Sent from my GT-N7000 using XDA Premium app


én az első módszert használom

This post was edited by Anarkin on May 4 2014 11:44am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 4 2014 12:09pm
lumia 800am van, de "okostelefonként" a nexus7em használom, megosztom a mobilommal a netet és 7 colos netezés a buszon
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 4 2014 12:51pm
Quote (anyd @ 4 May 2014 20:09)
lumia 800am van, de "okostelefonként" a nexus7em használom, megosztom a mobilommal a netet és 7 colos netezés a buszon


van ám itt pénz dögivel
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 4 2014 12:52pm
Quote (sylke @ 4 May 2014 20:51)
van ám itt pénz dögivel


nagy fasz nagy pénz
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345610Next
Add Reply New Topic New Poll