Quote (Senee @ May 8 2014 03:30pm)
nevetni fogsz de pont arra gondoltam h kiugrom a 9.röl
ilyen élményem már volt btw
hogy világgá mentem kiszáradni de közben gondolkodtam, hogy uristen hát mindent meg lehet oldani, nem nagy a baj, megoldom vhogy
de aztán ugyanugy visszaestem a verembe
Hat igen, igy szokott ez lenni, ha akkora eletkeptelen az ember mint senne. Mindent meg lehet oldani, csak nem neked)