d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > ádám
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 27 2014 09:44am
Quote (Saenchai @ Apr 27 2014 04:26pm)
ha már így kérted:

a 4 fülkéből a 3-4. foglalt volt (valaki éppen olyan büdöset szarik, hogy majdnem elhánytam magam, mikor bementem)
az 1. wc össze van hugyozva, úgyhogy maradt a 2., a 2. wc-be viszont valaki belekúrt 1 széttépett wc-tekercs gurigát, úgyhogy egy kicsit vonakodtam, mert nem akartam eldugítani a wc-t, de inkább az, minthogy a nagy hugyos fülkébe basszam a rezet

a kula megfelelő keménységű volt, mondjuk egy pár Vickers-szel lehetett volna keményebb, hogy ne hagyjon foltot a segglyukamon, úgyhogy törölnöm kellett egy párat - 8/10
szagot nem éreztem - 10/10 vagy 0/10, attól függ, hogy ki mit preferál
színre világosabb mogyorószín enyhe algazöld beütéssel, volt már szebb is - 6/10

összességében 8/10-et adnék a műveletre


:DDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 27 2014 09:56am
jó ez a topic.

végre van hova beírnom, hogy harmadjára szarok ma, és mind a három alkalommal két kilós fél méteres patkószar jött ki :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll