d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Playit
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 24 2014 01:27pm
Quote (SummertimeClothes @ Apr 24 2014 09:24pm)
patrik megy botokat es kapszit arulni a buszmegalloba


:DDDDDDD
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 24 2014 01:28pm
play what
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Apr 24 2014 02:08pm
Quote (RRC @ 24 Apr 2014 20:59)
hát gyere. nézzük együtt a starcraftot, vagy nem tudom te mit játszol


hát leginkább most semmit, de amúgy csézek meg dotázok. a probléma meg az, hogy 30ig le kell adnom a diplomamunkámat :\ ha jövőhét szombaton lenne a playit akkor simán mennék.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Apr 24 2014 02:11pm
Quote (SummertimeClothes @ Apr 24 2014 08:24pm)
patrik megy botokat es kapszit arulni a buszmegalloba


En mar csak petrezselymet szivok.
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 24 2014 02:13pm
osztálytársak asszem mennek, talán elmegyek velük
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 25 2014 05:12am
Quote (RRC @ Apr 24 2014 07:56pm)
jön ki valaki? én ott leszek, cpt fanboy vagyok, meg öcsém is játszik


tuti hogy megyek :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 25 2014 05:14am
Quote (TuskesVanek @ 25 Apr 2014 13:12)
tuti hogy megyek :D


akkor bebaszlak a kukába, mit szólsz
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 25 2014 05:15am
Quote (RRC @ Apr 25 2014 12:14pm)
akkor bebaszlak a kukába, mit szólsz


próbálkozz csak nyugodtan :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 25 2014 05:49am
Quote (RRC @ Apr 25 2014 12:14pm)
akkor bebaszlak a kukába, mit szólsz


ott leszek
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 25 2014 05:54am
még dota is lesz, miről beszélünk
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll