Quote (RRC @ 24 Apr 2014 20:59)
hát gyere. nézzük együtt a starcraftot, vagy nem tudom te mit játszol
hát leginkább most semmit, de amúgy csézek meg dotázok. a probléma meg az, hogy 30ig le kell adnom a diplomamunkámat :\ ha jövőhét szombaton lenne a playit akkor simán mennék.