Quote (Vismajor @ Apr 21 2014 05:22pm)
Nyomorék vagy, ez teljesen szubjektív.
margaeryre sose szavaznék a kis fitos disznó orra miatt gecire ocsmány, sansa nála simán jobban néz ki
de mégse mondom h aki margaeryre szavaz az fogyatékos, kinek mi jön be
ez az m betus kifejezetten csunya szerintem
gyertek ram etc
Quote (xGurke @ Apr 21 2014 05:23pm)
http://1.ii.gl/WyhUb0.png
vs
http://4.ii.gl/0gOKcW.png
próbáltam mindkettőről hasonlóan előnyös képet keresni, remélem sikerült
innentől vitatkozhatunk, hogy melyik a jobb nő, de nincs túl sok értelme
ezen is latszik, hogy kifejezetten csunya asszimetrikus arca van az elsonek
a masodik sem tetszik, de az elsorol ne ertem, hogy lehet egyaltalan vonzonak talalni :s
This post was edited by jarabekg on Apr 21 2014 10:24am