d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Got Poll
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 21 2014 10:22am
Quote (Taszilo.^ @ 21 Apr 2014 18:21)
cersei :$(Ł)


végre valaki aki nem buzi
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 21 2014 10:22am
Quote (xGurke @ Apr 21 2014 05:12pm)
hogy a picsába lehet sansára szavazni pl egy margaery mellett
ez egy szinten van kb a jobbik voterekkel

[x] margaery

sansa voters


Nyomorék vagy, ez teljesen szubjektív.
margaeryre sose szavaznék a kis fitos disznó orra miatt gecire ocsmány, sansa nála simán jobban néz ki
de mégse mondom h aki margaeryre szavaz az fogyatékos, kinek mi jön be
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 21 2014 10:22am
Quote (RRC @ Apr 21 2014 05:22pm)
végre valaki aki nem buzi


viszont tt-m van
fuck
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 21 2014 10:23am
Quote (jarabekg @ Apr 21 2014 04:15pm)
ennek a margaerynek erdekes karaktere lehet, mert sokkal csunyabb mint a tobbi es megis milyen sokan szavaznak ra : D




vs



próbáltam mindkettőről hasonlóan előnyös képet keresni, remélem sikerült
innentől vitatkozhatunk, hogy melyik a jobb nő, de nincs túl sok értelme
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 21 2014 10:23am
amugy ha cercei kozben korbacsolna es uvoltene velem akkor [x] cercei
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 21 2014 10:23am
Quote (Vismajor @ Apr 21 2014 05:22pm)
Nyomorék vagy, ez teljesen szubjektív.
margaeryre sose szavaznék a kis fitos disznó orra miatt gecire ocsmány, sansa nála simán jobban néz ki
de mégse mondom h aki margaeryre szavaz az fogyatékos, kinek mi jön be


ez az m betus kifejezetten csunya szerintem

gyertek ram etc
Quote (xGurke @ Apr 21 2014 05:23pm)
http://1.ii.gl/WyhUb0.png

vs

http://4.ii.gl/0gOKcW.png

próbáltam mindkettőről hasonlóan előnyös képet keresni, remélem sikerült
innentől vitatkozhatunk, hogy melyik a jobb nő, de nincs túl sok értelme


ezen is latszik, hogy kifejezetten csunya asszimetrikus arca van az elsonek
a masodik sem tetszik, de az elsorol ne ertem, hogy lehet egyaltalan vonzonak talalni :s

This post was edited by jarabekg on Apr 21 2014 10:24am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 21 2014 10:23am
Quote (Vismajor @ 21 Apr 2014 18:22)
Nyomorék vagy, ez teljesen szubjektív.
margaeryre sose szavaznék a kis fitos disznó orra miatt gecire ocsmány, sansa nála simán jobban néz ki
de mégse mondom h aki margaeryre szavaz az fogyatékos, kinek mi jön be


lol, mondjuk ez megmagyarázza miért gecironda mindkét csajod :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 21 2014 10:24am
Quote (Vismajor @ Apr 21 2014 04:22pm)
Nyomorék vagy, ez teljesen szubjektív.
margaeryre sose szavaznék a kis fitos disznó orra miatt gecire ocsmány, sansa nála simán jobban néz ki
de mégse mondom h aki margaeryre szavaz az fogyatékos, kinek mi jön be


inb4 komolyan kell venni amikor butthurtkodok
sansa voter
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 21 2014 10:25am
Quote (Fej @ 21 Apr 2014 17:23)
amugy ha cercei kozben korbacsolna es uvoltene velem akkor [x] cercei


:D
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 21 2014 10:25am
nekem is jobban tetszik sansa, mint margit, de hat eszternel nem szebb senki
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345612Next
Add Reply New Topic New Poll