d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fesztival Topg 2014
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 14 2014 04:06pm
Quote (szabika @ 15 Apr 2014 00:02)
geci jó a sziget idén, nagyon filózok egy ottalvóson 60kért de én már öreg vagyok ehhez, meg nincs is kikkel menni


diák vagy még, nem? akkor valami 33k asszem
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 14 2014 04:11pm
Quote (RRC @ Apr 14 2014 11:04pm)
én megyek veled


meg nerz is javával

Quote (tevetava @ Apr 14 2014 11:06pm)
diák vagy még, nem? akkor valami 33k asszem


hogyne lennék diák :~)
akkor az fasza lenne, csak nem akartam ilyesmire annyira pénzt kiadni, mert motort meg jogsit akartam + nyelvvizsgát nyárra...
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 14 2014 04:12pm
Quote (szabika @ 15 Apr 2014 00:11)
meg nerz is javával



hogyne lennék diák :~)
akkor az fasza lenne, csak nem akartam ilyesmire annyira pénzt kiadni, mert motort meg jogsit akartam + nyelvvizsgát nyárra...


tényleg megyek
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 14 2014 04:12pm
Quote (szabika @ 15 Apr 2014 00:11)
meg nerz is javával



hogyne lennék diák :~)
akkor az fasza lenne, csak nem akartam ilyesmire annyira pénzt kiadni, mert motort meg jogsit akartam + nyelvvizsgát nyárra...


csatlakozni kell egy csapathoz, és ha elegen összegyűltök, akkor félárasan tudod megvenni a szigettől
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 14 2014 04:25pm
Quote (szabika @ Apr 15 2014 12:11am)
meg nerz is javával



hogyne lennék diák :~)
akkor az fasza lenne, csak nem akartam ilyesmire annyira pénzt kiadni, mert motort meg jogsit akartam + nyelvvizsgát nyárra...


megyrk en is
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Apr 14 2014 11:41pm
Quote (szabika @ Apr 14 2014 11:02pm)
geci jó a sziget idén


wat
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Apr 15 2014 12:12am
végig sziget aztán rögtön strand, talán még offspring pafén
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 15 2014 12:12am
Quote (szabika @ Apr 14 2014 11:02pm)
geci jó a sziget idén, nagyon filózok egy ottalvóson 60kért de én már öreg vagyok ehhez, meg nincs is kikkel menni


stromae meg deadmau5 az ami erdekelne, de az is ilyen bunos elvezet szinten, ezt leszamitva szerintem (bar lehet, hogy csak azert mert mar lattam ami erdekel, queens of the stone age placebo prodigy, szerintem eleg kaki a lineup)

az arctic monkeyst a szigetre akartak, de akkor eppen japanban vannak, ezert akkor inkabb lehivtak oket a voltra, egyebkent ne lenne kerdeses
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 15 2014 03:10am
Sosem érdekelt, mindig csóró voltam hozzá, drága elmenni, drága ott lenni, tele részeg kötekedő emberekkel, és az előadók közül rendszeresen egyet vagy kettőt ismerek egyáltalán fel nemhogy a kedvenceim
de megértem azokat is akiknek úgy jön ki a lépés hogy megy
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Apr 15 2014 04:00am
Quote (Vismajor @ Apr 15 2014 10:10am)
Sosem érdekelt, mindig csóró voltam hozzá, drága elmenni, drága ott lenni, tele részeg kötekedő emberekkel, és az előadók közül rendszeresen egyet vagy kettőt ismerek egyáltalán fel nemhogy a kedvenceim
de megértem azokat is akiknek úgy jön ki a lépés hogy megy


???
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll