Quote (szabika @ Apr 14 2014 11:02pm)
geci jó a sziget idén, nagyon filózok egy ottalvóson 60kért de én már öreg vagyok ehhez, meg nincs is kikkel menni
stromae meg deadmau5 az ami erdekelne, de az is ilyen bunos elvezet szinten, ezt leszamitva szerintem (bar lehet, hogy csak azert mert mar lattam ami erdekel, queens of the stone age placebo prodigy, szerintem eleg kaki a lineup)
az arctic monkeyst a szigetre akartak, de akkor eppen japanban vannak, ezert akkor inkabb lehivtak oket a voltra, egyebkent ne lenne kerdeses