d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Valaki Gyozzon Meg Arrol > Hogy Tuskesvanek Nem Joey
Prev12345618Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 8 2014 03:04am
Quote (Vismajor @ 8 Apr 2014 10:19)
Dni sztem tuskesvanek kozel sem akkora retard amekkoranak beallitjak
Marmint lehet nem intelligens mert fiatal de legalabb nem rossz indulatu mert ahogy nezem senkivel sem szajkaratezik amig bele nem kotnek. Multkor kulon rohogtem hogy leirta hogy rohog cpt szetoltotta a gecibe majd kesobb o ugyanugy leirta hogy rohogok XDXD es amikor vanek ezt becopyzta akkor csak dodge volt es fokyt tovabb a nyala
Ubi detto a projecten kivuk szinte nem posztol ertelmeset csak hogy milyet szart vagy hogy eppen milyen 14 eves akarja neki adni a testet
Kovermarcika is kurva nagy hatet kap pedig kdvesbe rosszindulatu mint az itteniek 80%a amit tobbre becsulok a krva nagy bolxsessegnel


te meg cp multija vagy
megszakértesz mostanában mindent (szarul)

amugy sztem nem joey, remélem meggyöztelek bajcsi!

This post was edited by sylke on Apr 8 2014 03:04am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 8 2014 03:06am
Quote (xGurke @ Apr 8 2014 09:53am)
1 hónapja se vagy itt, a postjaid 80%-a abból áll, hogy " xDD "
ezt megjegyeztem neked 1x-2x, utálva arra, hogy zavar (láthatólag nem csak engem), azóta megállás nélkül úgy vergődsz minden egyes postomon, mint egy habzó szájú kivert kutya
szerencsére a post blocker nagyban megkönnyíti az életünket, úgyhogy hamarosan vissza is raklak, mert unalmas a szenvedésed
a másik meg, hogy mint már említettem egy hónapja se vagy itt, úgyhogy ne érezd magad annyira otthon,
sőt igazából össze is pakolhatnál, nem hiszem hogy túl sokan fognak hiányolni. ha meg ennyire kapaszkodsz a fórumhoz, akkor tényleg
több mint valószínű, hogy valamelyik másik tardnak vagy a multija, aki annak reményében, hogy majd tiszta lappal befogadja a társaság, új accot kreált,
de sajnos ez nem jött össze, úgyhogy vagy csináld a következőt és próbálj meg viselkedni, vagy ne sírjál, ha elküldenek a picsába


akkor most komolyba:

1. xD szerintem ugyanz, mint a "röhögök". miért fáj az neked, ha nevetek a postokon? ilyen a stílusom fb-n is, chaten is, meg irl is sokat nevetek

2. az első két megjegyzésed az volt, hogy "mész blocklistre" meg "tüskésfaszfej gyerek" stb.

3. egy postodon sem vergődök, te viszont annál inkább az enyéimen. hidd el nekem is unalmas a szenvedésed, de úgy látszik több türelmem van az idiótákhoz mint neked ami már csak azért is szomorú, mert te valami kurva nagy egyetemista vagy én meg csak szaros szakközepes

4. semmi közöd ahhoz, hogy mióta vagyok itt, és hogyan érzem magam, ugyanolyan member vagyok, mint te, ugyanazok a szabályok vonatkoznak rám is. úgyhogy ha már a viselkedésről beszélünk szerintem inkább te vegyél vissza, mert undorítóan nagy a pofád

5. nem vagyok multi, és szarok rá, hogy haverok leszünk-e vagy sem, nyugodtan tedd túl magad rajta

asszem ennyi :D

This post was edited by TuskesVanek on Apr 8 2014 03:06am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 8 2014 03:17am
mész blocklistre tüskésfaszfej gyerek
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 8 2014 03:18am
Quote (sylke @ Apr 8 2014 10:04am)
te meg cp multija vagy
megszakértesz mostanában mindent (szarul)

amugy sztem nem joey, remélem meggyöztelek bajcsi!


fail cpnek norvég csaja van :stonetoss:
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2014 03:23am
Quote (TuskesVanek @ Apr 8 2014 09:06am)
akkor most komolyba:

1. xD szerintem ugyanz, mint a "röhögök". miért fáj az neked, ha nevetek a postokon? ilyen a stílusom fb-n is, chaten is, meg irl is sokat nevetek

2. az első két megjegyzésed az volt, hogy "mész blocklistre" meg "tüskésfaszfej gyerek" stb.

3. egy postodon sem vergődök, te viszont annál inkább az enyéimen. hidd el nekem is unalmas a szenvedésed, de úgy látszik több türelmem van az idiótákhoz mint neked ami már csak azért is szomorú, mert te valami kurva nagy egyetemista vagy én meg csak szaros szakközepes

4. semmi közöd ahhoz, hogy mióta vagyok itt, és hogyan érzem magam, ugyanolyan member vagyok, mint te, ugyanazok a szabályok vonatkoznak rám is. úgyhogy ha már a viselkedésről beszélünk szerintem inkább te vegyél vissza, mert undorítóan nagy a pofád

5. nem vagyok multi, és szarok rá, hogy haverok leszünk-e vagy sem, nyugodtan tedd túl magad rajta

asszem ennyi :D


1. nem ugyan az mint a nevetek, mert a nevetek röhögök vihogok vinnyogok etc egy előző sztori, amiről pont a join dated miatt nem tudsz
2. lehetséges
3. most menj át a vicces képek topicba és olvasd el az utolsó 5 postod, aztán írd le még egyszer, hogy nem vergődsz
4. nekem lehet nagy a pofám, mert gürke vagyok
5. nem leszünk haverok, de nyugodtan folytasd ezt a stílust, mert vissza rakom rád a blockot, aztán szenvedjen veled az, aki akar

örülök azért, hogy leírtad a véleményedet nagyjából normális stílusban, ha esetleg ilyen kaliberű postokat nyomnál az "xD"-k helyett, akkor valószínűleg kevesebben utálnának
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 8 2014 03:26am
gurke nagyon madkid, mert csak gold4-es es nem tud elorebb menni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2014 03:27am
Quote (jarabekg @ Apr 8 2014 09:26am)
gurke nagyon madkid, mert csak gold4-es es nem tud elorebb menni


westen még 30 se vagyok
ebből látszik, hogy east plat 4 = west lvl 16
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 8 2014 03:28am
Quote (Vismajor @ 8 Apr 2014 11:18)
fail cpnek norvég csaja van :stonetoss:


cp szerintem is fail
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 8 2014 03:34am
Quote (tevetava @ Apr 8 2014 11:17am)
mész blocklistre tüskésfaszfej gyerek


Rohogok
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 8 2014 03:42am
Quote (cowding @ Apr 8 2014 10:34am)
Rohogok


lol
szakadok
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345618Next
Add Reply New Topic New Poll