Quote (iFeelAlone @ 4 Apr 2014 18:19)
Voltam ilyen helyzetben, tudtam hogy lehetnék boldogabb, tudtam hogy nélküle lehet jobb lenne viszont azt hittem nem vagyok annyira boldogtalan. Aztán szakítás után eszméltem fel mennyire belesüllyedtem a közönybe minden iránt.
/e
egyre rosszabb, egyre rosszabb szépen lassan de nem szakítasz amíg valami kirívó dolog nem történik, bármilyen rossz is már.
Ugyan ezt érzem én is...
Quote (RRC @ 4 Apr 2014 20:58)
nekem nincsenek érzéseim, én csak a vasnak élek
a mai számítógépekben azért már nincs annyi vas
vagy a pincében álló kazánra gondolsz a számítógépasztal mellett?
This post was edited by fahrii on Apr 4 2014 01:59pm