a Note-om ugyanúgy elfér minden farmerem zsebében mint az előző 4,3"-os,
szóval ez nem szempont
viszont mióta ez megvan, minden kisebb telefonon mosolygok

biztos hogy nem váltanék vissza kisebb méretre mint a Note vagy a 1520 (asszem az is ekkora),
egy ellenérvet nem tudok felhozni ellene
btw nekem bivaly nagy kezeim vannak, és már a 4,x"-t se volt effektív egy kézben használni, ez se szól ellene imo