d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Milyen Telót Kérjek?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 3 2014 02:20pm
Quote (Anarkin @ Apr 2 2014 04:07pm)
a Note-om ugyanúgy elfér minden farmerem zsebében mint az előző 4,3"-os,
szóval ez nem szempont

viszont mióta ez megvan, minden kisebb telefonon mosolygok :D
biztos hogy nem váltanék vissza kisebb méretre mint a Note vagy a 1520 (asszem az is ekkora),
egy ellenérvet nem tudok felhozni ellene

btw nekem bivaly nagy kezeim vannak, és már a 4,x"-t se volt effektív egy kézben használni, ez se szól ellene imo


szerintem 1520 sokkal nagyobb és szerintem már kicsit túl nagy(nekem note2 van)
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Apr 4 2014 09:57am
5c pink lett, még nem kaptam meg, tegnap rendelték meg.

Most legalább nem mondhatják, hogy úgy nyilvánítok véleményt, hogy nem használtam^^

BTW azért is iphone lett, mert abban van már csak field test menü. Kár h kikerült a lumiákból, annak volt a legjobb.. 820 0003-as FW-el >>

Iphonet elvileg nem lehet pl GSM only módba tenni, ez igaz?
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 4 2014 10:00am
Quote (Eoghan @ 2 Apr 2014 22:56)
a 1520 kurvaelet hogy nem 4.x", de meg csak 5" sem :D


Quote (Eoghan @ 3 Apr 2014 18:41)
anarkin azt is siman zsebreteszi a penztarcaja es a kocsija koze


de te mi a lófaszról beszélsz, első postomat el se olvasod, csak beírsz valamit -- aztán meg itt izélsz


Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 4 2014 10:13am
:D de ha ott az 5s akkor most hezitálsz?
Ker azt nekem en meg veszek neked amilyet akarsz lol
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 4 2014 10:18am
most tényleg rózsaszin iphonet rendeltél? :D
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Apr 4 2014 10:19am
Quote (RRC @ 4 Apr 2014 17:18)
most tényleg rózsaszin iphonet rendeltél? :D


Meg c >.<
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 4 2014 10:19am
asus padfone

nullvote tehát
Member
Posts: 6,659
Joined: Dec 28 2010
Gold: 15.00
Apr 4 2014 04:17pm
én iphone párti vagyok ,nekem is az van de barátom most vett nemrég z1 compactot és az is nagyon tetszik, nokiát nem szeretem

amúgy miért pink?

This post was edited by DirtyDirty on Apr 4 2014 04:18pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 4 2014 07:52pm
Quote (DirtyDirty @ 4 Apr 2014 23:17)
én iphone párti vagyok ,nekem is az van de barátom most vett nemrég z1 compactot és az is nagyon tetszik, nokiát nem szeretem

amúgy miért pink?


mert az nem olyan piszkosretkes

This post was edited by Ghostmasterq on Apr 4 2014 07:54pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 5 2014 01:08am
Quote (RRC @ 4 Apr 2014 17:18)
most tényleg rózsaszin iphonet rendeltél? :D


röhögök :D
az 5c alapból egy ocsmány szar, de ez még pink is :D
arról nem is beszélve, hogy az előző genes iphone 5 bele van benne, igy gyengébb is jóval
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll