d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Verekedtel / Vertek Mar Meg Eletedben?
Prev12345614Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 05:08am
a gyerekek neha kegyetlenek

mondjuk nalunk altalanosban senkit nem bantottak, a terrorizalas kozep iskolatol indult el
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 1 2014 05:09am
Quote (Fej @ 1 Apr 2014 12:06)
iso story


semmi extra
meg mondom csak vertek
egyszer amikor kötelezően ki kellett menni szünetre (tanár kiküldött, pedig álltalában mindig megbujtam a wcben szünetben vagy ilyesmi mert lent egyből belémkötöttek - leköpet - vállbavertek) elhúztak a suli mögé, kaptam néhányat fejbe, aztán a földön rugdostak
otthon meg ilyen barnítóval kellett bekennem magam h anyám ne vegye észre, meg egész bujdostam napokig


az a szép gyerekkor...

ja a legjobb az volt, még mindig emlékszem, amikor lefogtak és belenyomtak a hasamba egy rozsdás szöget szép lassan ofc :XD:D:D:D:D:D::D:D

vajh miért lettem antiszociális????? :X::D:DD::DX

Quote (RRC @ 1 Apr 2014 12:11)
lol


a terrorizálást és a folyamatos megszégyenítést kb napi rendszerességgel képzeld el
szal az hogy szünetben kint az udvaron lehúzták a nadrágom 200 gyerek előtt, vagy odajöttek leköpni (meg cetlik a hátamra) az kb alapnak számított... amikor már nem tudtak újat kitalálni jött a testi bántalmazás

This post was edited by fahrii on Apr 1 2014 05:13am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 1 2014 05:11am
Quote (fahrii @ 1 Apr 2014 13:09)
semmi extra
meg mondom csak vertek
egyszer amikor kötelezően ki kellett menni szünetre (tanár kiküldött, pedig álltalában mindig megbujtam a wcben szünetben vagy ilyesmi mert lent egyből belémkötöttek - leköpet - vállbavertek) elhúztak a suli mögé, kaptam néhányat fejbe, aztán a földön rugdostak
otthon meg ilyen barnítóval kellett bekennem magam h anyám ne vegye észre, meg egész bujdostam napokig


az a szép gyerekkor...

ja a legjobb az volt, még mindig emlékszem, amikor lefogtak és belenyomtak a hasamba egy rozsdás szöget szép lassan ofc :XD:D:D:D:D:D::D:D


lol
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 05:12am
Quote (fahrii @ Apr 1 2014 12:09pm)
semmi extra
meg mondom csak vertek
egyszer amikor kötelezően ki kellett menni szünetre (tanár kiküldött, pedig álltalában mindig megbujtam a wcben szünetben vagy ilyesmi mert lent egyből belémkötöttek - leköpet - vállbavertek) elhúztak a suli mögé, kaptam néhányat fejbe, aztán a földön rugdostak
otthon meg ilyen barnítóval kellett bekennem magam h anyám ne vegye észre, meg egész bujdostam napokig


az a szép gyerekkor...


hat akkor igazi kegyetlen kis pocsok jartak a sulitokba, altanosban nalunk ilyenek nem voltak

Quote (fahrii @ Apr 1 2014 12:09pm)

ja a legjobb az volt, még mindig emlékszem, amikor lefogtak és belenyomtak a hasamba egy rozsdás szöget szép lassan ofc :XD:D:D:D:D:D::D:D

vajh miért lettem antiszociális????? :X::D:DD::DX


ilyen meg foleg nem

This post was edited by Fej on Apr 1 2014 05:12am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 1 2014 05:14am
fári szomorú története

Quote (RRC @ 1 Apr 2014 12:15)
de mi az, hogy rozsdás szöget nyomtak a hasadba wtf


nem volt hosszú, kb gombostű hosszú volt
az orvosnak azt mondtam h beleestem

This post was edited by fahrii on Apr 1 2014 05:15am
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Apr 1 2014 05:14am
2 éve fejeltem meg egy gyereket hegyalján.
egyszer régen meg akkor raktak meg mikor lenyúlták a telómat. az egy teljesen fer 3v1 volt :D
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 1 2014 05:15am
Quote (fahrii @ 1 Apr 2014 13:14)
fári szomorú története


de mi az, hogy rozsdás szöget nyomtak a hasadba wtf
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 1 2014 05:16am
nem merult fel benned, most hogy kigyurtad magad, hogy megkeresed azt a par arcot akiknel a rozsdasszog volt, es jol szajbaveregeted oket?
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 1 2014 05:19am
Megverni igazabol csak egy gyereket vertem meg mrg kozepsuliba de ot nagyon
Az elmult 1 evben 4 kulonbozo verekedesem volt bulikba de engem egyszer se utottek meg de en se igazan nyertem mert vagy a kidobok szedtek le rola vagy egy utes utan a falnak nyomtam es tisztaztam a helyzetet
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 1 2014 05:20am
Quote (fahrii @ 1 Apr 2014 13:09)
semmi extra
meg mondom csak vertek
egyszer amikor kötelezően ki kellett menni szünetre (tanár kiküldött, pedig álltalában mindig megbujtam a wcben szünetben vagy ilyesmi mert lent egyből belémkötöttek - leköpet - vállbavertek) elhúztak a suli mögé, kaptam néhányat fejbe, aztán a földön rugdostak
otthon meg ilyen barnítóval kellett bekennem magam h anyám ne vegye észre, meg egész bujdostam napokig


az a szép gyerekkor...

ja a legjobb az volt, még mindig emlékszem, amikor lefogtak és belenyomtak a hasamba egy rozsdás szöget szép lassan ofc :XD:D:D:D:D:D::D:D

vajh miért lettem antiszociális????? :X::D:DD::DX



a terrorizálást és a folyamatos megszégyenítést kb napi rendszerességgel képzeld el
szal az hogy szünetben kint az udvaron lehúzták a nadrágom 200 gyerek előtt, vagy odajöttek leköpni (meg cetlik a hátamra) az kb alapnak számított... amikor már nem tudtak újat kitalálni jött a testi bántalmazás


nem tudom elképzelni hogy ilyenekkel nem kezd vmit az, akivel csinálják
én minimum egy kalapáccsal kezdtem volna el járni az iskolába
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345614Next
Add Reply New Topic New Poll