Quote (Fej @ 1 Apr 2014 12:06)
iso story
semmi extra
meg mondom csak vertek
egyszer amikor kötelezően ki kellett menni szünetre (tanár kiküldött, pedig álltalában mindig megbujtam a wcben szünetben vagy ilyesmi mert lent egyből belémkötöttek - leköpet - vállbavertek) elhúztak a suli mögé, kaptam néhányat fejbe, aztán a földön rugdostak
otthon meg ilyen barnítóval kellett bekennem magam h anyám ne vegye észre, meg egész bujdostam napokig
az a szép gyerekkor...
ja a legjobb az volt, még mindig emlékszem, amikor lefogtak és belenyomtak a hasamba egy rozsdás szöget szép lassan ofc :XD:D:D:D:D:D::D:D
vajh miért lettem antiszociális????? :X::D:DD::DX
Quote (RRC @ 1 Apr 2014 12:11)
lol
a terrorizálást és a folyamatos megszégyenítést kb napi rendszerességgel képzeld el
szal az hogy szünetben kint az udvaron lehúzták a nadrágom 200 gyerek előtt, vagy odajöttek leköpni (meg cetlik a hátamra) az kb alapnak számított... amikor már nem tudtak újat kitalálni jött a testi bántalmazás
This post was edited by fahrii on Apr 1 2014 05:13am