Quote (Smat @ Mar 30 2014 09:56pm)
Amúgy most komolyan hangosan röhögcsélek itt magamban ezen a csipsz-pizza-kóla poston, szeretem hogy te ilyen egyszerű ember vagy széna.
csak dolgoznom ne kéne, hogy megkaphassam ezeket
az már maga lenne az álom
abban is benne lennék, hogy megkapom ezeket ingyen meg bnet elérés minden játékhoz és bezárnak örök életemre