d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Volt E Már Valamilyen > Szolgáltatással / Céggel
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 30 2014 03:50pm
Quote (Senee @ 30 Mar 2014 23:49)
én már négyszer rendeltem iponról sose volt gondom semmivel
biztos csak a hülyékkel szórakoznak hehe

egyszer nekem se hozták ki a pizzát, betelefonáltam mondják látják a rendelést nem tudják mi történt és ingyen ehettem pizzát, az jó volt mert épp levest is rendeltem mellé és azt is ingyen kaptam meg


futottal is 2 uveg kolaert a boltba mi
tartalmas nap lehetett
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 30 2014 03:55pm
Quote (Senee @ Mar 30 2014 11:49pm)
én már négyszer rendeltem iponról sose volt gondom semmivel
biztos csak a hülyékkel szórakoznak hehe

egyszer nekem se hozták ki a pizzát, betelefonáltam mondják látják a rendelést nem tudják mi történt és ingyen ehettem pizzát, az jó volt mert épp levest is rendeltem mellé és azt is ingyen kaptam meg


Pazarlas neked ingyen kajat adni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 30 2014 03:55pm
Quote (GoreKnight9 @ Mar 30 2014 09:50pm)
futottal is 2 uveg kolaert a boltba mi
tartalmas nap lehetett


az mar be volt hűtve :o)
több nem is kell a boldogsághoz
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 30 2014 03:56pm
Quote (Senee @ 30 Mar 2014 21:55)
az mar be volt hűtve :o)
több nem is kell a boldogsághoz


Amúgy most komolyan hangosan röhögcsélek itt magamban ezen a csipsz-pizza-kóla poston, szeretem hogy te ilyen egyszerű ember vagy széna.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 30 2014 03:57pm
Quote (Smat @ Mar 30 2014 11:56pm)
Amúgy most komolyan hangosan röhögcsélek itt magamban ezen a csipsz-pizza-kóla poston, szeretem hogy te ilyen egyszerű ember vagy széna.


Usa hatalom penz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 30 2014 03:58pm
Quote (Smat @ Mar 30 2014 09:56pm)
Amúgy most komolyan hangosan röhögcsélek itt magamban ezen a csipsz-pizza-kóla poston, szeretem hogy te ilyen egyszerű ember vagy széna.


csak dolgoznom ne kéne, hogy megkaphassam ezeket
az már maga lenne az álom

abban is benne lennék, hogy megkapom ezeket ingyen meg bnet elérés minden játékhoz és bezárnak örök életemre
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 30 2014 03:59pm
Quote (Senee @ 30 Mar 2014 23:58)
csak dolgoznom ne kéne, hogy megkaphassam ezeket
az már maga lenne az álom

abban is benne lennék, hogy megkapom ezeket ingyen meg bnet elérés minden játékhoz és bezárnak örök életemre


rohogok
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Mar 30 2014 03:59pm
Quote (Senee @ 30 Mar 2014 22:58)
csak dolgoznom ne kéne, hogy megkaphassam ezeket
az már maga lenne az álom

abban is benne lennék, hogy megkapom ezeket ingyen meg bnet elérés minden játékhoz és bezárnak örök életemre


jo, de számítógépet nem kapsz :~)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 30 2014 04:12pm
Quote (Smat @ 30 Mar 2014 23:56)
Amúgy most komolyan hangosan röhögcsélek itt magamban ezen a csipsz-pizza-kóla poston, szeretem hogy te ilyen egyszerű ember vagy széna.


na mert aki ezen hangosan röhög az nem egyszerü
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 30 2014 04:13pm
Quote (sylke @ 30 Mar 2014 23:12)
na mert smat nem egyszerü


fixáltam neked szil
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll