d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Másnaposság
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 27 2014 04:14pm
scientific proof:
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Mar 27 2014 04:22pm
eddig én is a legjobb megoldásnak a sört találtam, meg ha észnél vagyok, akkor lefekvés előtt indokolatlan mennyiségű vizet meginni.
a legrosszabb storym se túl vészes, egyszer végigdolgoztam úgy egy délelőttöt, hogy kb 20 percenként járnom kellett wc-re mert hányingerem volt még akkor is, és csak az egyik srác vágta le szerencsére, az meg mindig röhögött amikor felálltam
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 27 2014 05:07pm
tfw nyuladze megint ivott
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 28 2014 05:06am
reggel iszok egy sort meg utana lassan eliszogatok egy palack vizet es egesz jol vagyok
a lenyeg, hogy kialudjam magam
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Mar 28 2014 07:17am
lefekvés előtt algopyrin algoflex az jót szokott tenni. másnap pedig ha sportolsz valamit akkor pikkpakk elmúlik, kiizzadod.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 28 2014 08:25am
ha van annyi eszem még este iszok vizet egy pohárral, aztán az sokat segít. Ha nincs, akkor délelőtt kába vagyok, kb délre megeszek 2 pirítóst ha van akkor kaukázusi kefirrel, meg iszogatok vizet, délutánra általában minden rendben van már

This post was edited by hedgehogsword on Mar 28 2014 08:26am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 28 2014 08:49am
Én nagyon durván másnapos tudok lenni, ezért nem iszom már kb 6. éve. 18. Szülnapomon betoltam kb 3-4 deci jagert, másnap nem bírtam enni, ha kajára gondoltam már hánytam. Sajnos ekkor sikerül kinnt a falunkat is telibehanyni.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Mar 28 2014 01:55pm
A második szarás és harmadik palack ásványvíz után merek enni egy kis háztartási kekszet vagy rántotthúst.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 28 2014 02:27pm
a második palack szarás és a harmadik szarás után merek enni egy kis háztartási kekszet vagy rántotthúst
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 28 2014 02:51pm
a második palack rántotthús és a harmadik keksz után merek enni egy kis szart vagy ásványvizet
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll