eddig én is a legjobb megoldásnak a sört találtam, meg ha észnél vagyok, akkor lefekvés előtt indokolatlan mennyiségű vizet meginni.
a legrosszabb storym se túl vészes, egyszer végigdolgoztam úgy egy délelőttöt, hogy kb 20 percenként járnom kellett wc-re mert hányingerem volt még akkor is, és csak az egyik srác vágta le szerencsére, az meg mindig röhögött amikor felálltam