d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Volt Mar Valami Csonttoresed?
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 26 2014 10:02am
Quote (RRC @ Mar 26 2014 05:49pm)
te max esőember vagy :D


Nem))))
Goku vagyok)))))))))))))
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Mar 26 2014 10:18am
igen, ha ujjak nem szamitanak akkor 5
2x bal csuklo
1x bal alkar
1x jobb csuklo
1x jobblabfej
meg 1x balkezemen egyik ujjam
szerencsere 14 evesen volt az utolso tores, azota semmi, kop kop

This post was edited by hedgehogsword on Mar 26 2014 10:19am
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Mar 26 2014 10:26am
Quote (hedgehogsword @ Mar 26 2014 05:18pm)
igen, ha ujjak nem szamitanak akkor 5
2x bal csuklo
1x bal alkar
1x jobb csuklo
1x jobblabfej
meg 1x balkezemen egyik ujjam
szerencsere 14 evesen volt az utolso tores, azota semmi, kop kop


es te ennyire hulye gyerek voltal vagy csak gyengek a csontjaid?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 26 2014 10:39am
Quote (RRC @ 26 Mar 2014 17:42)
egyszer megrepedt a könyököm amikor estem 20 métert a bringáról


minek mászol fel 20 méteres bringára
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Mar 26 2014 10:44am
A jobb alkatom 4-5 törés
Jobb kulcs csont.
Bokamban egy csont 3 fele tort.

Jo gyerek voltam.

Azt hiszem ennyi.
Meg lábujj de az most nem számít :D
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Mar 26 2014 11:00am
jobb boka - mozgólépcsőn ugrottam át egyik irányból a másikba mert ellenőrök voltak a mozgólépcső végében.
Bal alkar - biciklin benyomtam az első féket és előre repültem.
Állkapocs - teniszedzésen pofánbasztak ütővel.
Borda - kocsmai verekedés
Orrcsont - kocsmai verekedés

+ ami még említésre méltó de megúsztam törés nélkül:
fejemre esett egy vasaló egyszer
Homlokon basztak egy pezsgős üveggel
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 26 2014 11:03am
Sipcsont, foci kozben. Nothing special.

Quote (sylke @ 26 Mar 2014 17:39)
minek mászol fel 20 méteres bringára


Oh, you.

This post was edited by Moonflow on Mar 26 2014 11:04am
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Mar 26 2014 11:03am
de egyébként egy szalagszakadás pl sokkal rosszabb mint a törések.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Mar 26 2014 11:16am
Quote (iFeelAlone @ Mar 26 2014 05:03pm)
de egyébként egy szalagszakadás pl sokkal rosszabb mint a törések.


vagy az éc
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Mar 26 2014 11:16am
nekem a segglyukam tort el
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll