Quote (Fej @ Mar 24 2014 04:04pm)
igazabol nem artottal senkinek, de ugye azert azt is te is felfogod, hogy mikor mindenhova behanyod a "xd"-t, akkor az adott topichoz semmit nem tettel hozza, de legalabb meg vicces sem voltal
akkor mi ertelme bepostolni a szarodat?
vicces postokat olvasok, nevetek rajta, ezért írom be hogy xd, nem értem mi ezzel a bajod
nehogy már ezért le legyek támadva haver, majd ha szabályt sértek szól a moderator vagy ki, azért vannak
