d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Reggelt
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 24 2014 08:56am
ez a tüskés faszfej gyerek hogy nem kapott még suspendet?
utolsó 50 postjából 35 annyiból áll, hogy "xd"
az ilyenek nem kapnak suspendet, de ha egy fél káromkodás szerepel egy postban, akkor hurr durr 8 év fegyház
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Mar 24 2014 08:57am
Quote (xGurke @ Mar 24 2014 03:56pm)
ez a tüskés faszfej gyerek hogy nem kapott még suspendet?
utolsó 50 postjából 35 annyiból áll, hogy "xd"
az ilyenek nem kapnak suspendet, de ha egy fél káromkodás szerepel egy postban, akkor hurr durr 8 év fegyház


a faszfejet reportolom xd

nem tudom mit ártottam neked haver, biztos bal lábbal keltél fel
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 24 2014 09:01am
Quote (TuskesVanek @ Mar 24 2014 02:57pm)
a faszfejet reportolom xd

nem tudom mit ártottam neked haver, biztos bal lábbal keltél fel


az, hogy minden második postod 'xd'
a maradék fele se sokkal értelmesebb
meg voltunk eddig is nélküled, köszönjük, hogy benéztél
viszlát
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Mar 24 2014 09:04am
Quote (xGurke @ Mar 24 2014 04:01pm)
az, hogy minden második postod 'xd'
a maradék fele se sokkal értelmesebb
meg voltunk eddig is nélküled, köszönjük, hogy benéztél
viszlát


nagy ez a fórum szerintem elférünk itt sokan.

sajnálom ha zavar téged a tevékenységem, szerintem akkor ne vegyél tudomást rólam. :)

köszi
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 24 2014 09:04am
Quote (TuskesVanek @ Mar 24 2014 03:57pm)
a faszfejet reportolom xd

nem tudom mit ártottam neked haver, biztos bal lábbal keltél fel


igazabol nem artottal senkinek, de ugye azert azt is te is felfogod, hogy mikor mindenhova behanyod a "xd"-t, akkor az adott topichoz semmit nem tettel hozza, de legalabb meg vicces sem voltal

akkor mi ertelme bepostolni a szarodat?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 24 2014 09:05am
Quote (TuskesVanek @ Mar 24 2014 03:04pm)
nagy ez a fórum szerintem elférünk itt sokan.

sajnálom ha zavar téged a tevékenységem, szerintem akkor ne vegyél tudomást rólam. :)

köszi


sziasztok, retardált vagyok
természetesen ezt még feltűnően is csinálom
ja és ne vegyetek észre
köszi
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Mar 24 2014 09:05am
Quote (Fej @ Mar 24 2014 04:04pm)
igazabol nem artottal senkinek, de ugye azert azt is te is felfogod, hogy mikor mindenhova behanyod a "xd"-t, akkor az adott topichoz semmit nem tettel hozza, de legalabb meg vicces sem voltal

akkor mi ertelme bepostolni a szarodat?


vicces postokat olvasok, nevetek rajta, ezért írom be hogy xd, nem értem mi ezzel a bajod

nehogy már ezért le legyek támadva haver, majd ha szabályt sértek szól a moderator vagy ki, azért vannak :D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 24 2014 09:13am
Quote (TuskesVanek @ Mar 24 2014 04:05pm)
vicces postokat olvasok, nevetek rajta, ezért írom be hogy xd, nem értem mi ezzel a bajod

nehogy már ezért le legyek támadva haver, majd ha szabályt sértek szól a moderator vagy ki, azért vannak :D


akkor csak igy tovabb, udv a hunsubon

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 24 2014 09:15am
Quote (TuskesVanek @ Mar 24 2014 03:05pm)
vicces postokat olvasok, nevetek rajta, ezért írom be hogy xd, nem értem mi ezzel a bajod

nehogy már ezért le legyek támadva haver, majd ha szabályt sértek szól a moderator vagy ki, azért vannak :D


ezzel az xgurke-vel ne foglalkozz
nagyképű, intoleráns, arrogáns ember

az szórakoztatja, ha idegesíted magad a nyomorékságain
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 24 2014 09:18am
Quote (TuskesVanek @ Mar 24 2014 03:05pm)
vicces postokat olvasok, nevetek rajta, ezért írom be hogy xd, nem értem mi ezzel a bajod

nehogy már ezért le legyek támadva haver, majd ha szabályt sértek szól a moderator vagy ki, azért vannak :D


takarodj innen inkább
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll