d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Reggelt
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 21 2014 04:38am
Quote (tevetava @ 21 Mar 2014 12:37)
remelem utana feltepted az ajtot, kicsaotad a kesdorongod, es seggbekurtad, amiert elfutott, es nem ajanlotta fel magat egybol


azóta a rendőrség elől menekül
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 21 2014 04:43am
aki otthon van es nem GSL-t nez az bizonyitottan meleg
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 21 2014 04:45am
Quote (Fej @ 21 Mar 2014 12:43)
aki otthon van es nem GSL-t nez az bizonyitottan meleg


parting vs soo :)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 21 2014 04:46am
Quote (fahrii @ 21 Mar 2014 11:38)
barátjával lakik
aki egyébként egy törpe gyökér nyomorult faszkalap


ot is meg kellett volna dugnod, ne finnyaskodjbmar fahrii

This post was edited by tevetava on Mar 21 2014 04:46am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 21 2014 04:55am
Quote (fahrii @ Mar 21 2014 10:30am)
a csaj volt meztelen :~)
gondolom azthitte alszunk és ment zuhanyozni, kinyitotta az ajtót, észrevett, felvisított, eltakarta a mellét és rámbaszta az ajtót


én gyorsan kivertem volna még a friss emlékekre
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Mar 21 2014 04:57am
Quote (Senee @ Mar 21 2014 11:55am)
én gyorsan kivertem volna még a friss emlékekre


mint egy igazi ferfi
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 21 2014 05:00am
Quote (fahrii @ Mar 21 2014 10:35am)
ja, sad.gif
és ez hogy jön ide?
röhögtem egyet, utána bekopogtam pár percre és biztosítottam h nem láttam semmi olyan kómás vagyok és csak akkor eszméltem fel amikor rámbaszta az ajtót (nemafasztnemlolbeleégett a melle a retinámba trolololol)


>szólsz neki, hogy végeztél és jöhet
>bent várod meztelenül
>???
>profit)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 21 2014 05:38am
Quote (xGurke @ 21 Mar 2014 12:00)
>szólsz neki, hogy végeztél és jöhet
>bent várod meztelenül
>???
>profit)


lolrofl
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Mar 21 2014 06:26am
Quote (fahrii @ 21 Mar 2014 12:38)
lolrofl


rohogsz rajta, de minden amit ez az ember mond arany
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Mar 21 2014 06:35am
Quote (josheide @ 21 Mar 2014 13:26)
rohogsz rajta, de minden amit ez az ember mond arany


de ehhez gurkenek kellene lennem h bejojjon
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll