☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Heroes Of The Storm
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1047
Replies: 55
Track Topic
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#31
Mar 14 2014 05:06am
Quote (tevetava @ 14 Mar 2014 13:04)
))
hahahaha, én láttam mi volt edit előtt) owned))))
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#32
Mar 14 2014 05:07am
Quote (RRC @ 14 Mar 2014 12:06)
hahahaha, én láttam mi volt edit előtt) owned))))
kicsi tevetava be lett ovnolva)
putincykavodka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold
:
95.00
#33
Mar 14 2014 05:08am
Quote (tevetava @ Mar 14 2014 01:04pm)
de magyarazd mar el akkor, hogy a te masterrace gondolkodasodban mit jelent az egy tizezred, most mar nagyon erdekel))
1 = 100%
Innentol tologasd a tizedesvesszoket)
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#34
Mar 14 2014 05:11am
Quote (RRC @ 14 Mar 2014 13:02)
http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20100307163626/wowwiki/images/5/52/Undercity_Guardian.jpg
most már látom miért lolozol
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#35
Mar 14 2014 05:11am
Quote (sylke @ 14 Mar 2014 13:11)
most már látom miért lolozol
miért lolozok? amúgy már nem játszok
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#36
Mar 14 2014 05:12am
Quote (putincykavodka @ 14 Mar 2014 12:08)
1 = 100%
Innentol tologasd a tizedesvesszoket)
de mivel az egy tízezredet nem írtad, hogy százalékban, vagy részben értelmezed, ezért lehetett mindkettőre érteni
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#37
Mar 14 2014 05:12am
Quote (RRC @ 14 Mar 2014 13:11)
miért lolozok? amúgy már nem játszok
nem akarok se warnt meg suspit mer trédelni kell poeban
de köze van a szellemi képességeidhez
putincykavodka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold
:
95.00
#38
Mar 14 2014 05:17am
Quote (tevetava @ Mar 14 2014 01:12pm)
de mivel az egy tízezredet nem írtad, hogy százalékban, vagy részben értelmezed, ezért lehetett mindkettőre érteni
Corvinusos lol playert hallottuk
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#39
Mar 14 2014 05:18am
Quote (putincykavodka @ 14 Mar 2014 12:17)
Corvinusos lol playert hallottuk
jol van ricike
EdwardElric
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold
:
1,565.00
#40
Mar 14 2014 05:20am
Quote (tevetava @ 14 Mar 2014 02:54)
még jó, hogy ennek is hots a rövidítése, gg blizzard
én meg d3ban ros-t tolom , mindenki elkezdi neked már megvan, mondom nem , realm of shadow a2ben van 1 perc 1 kocka t6on xd
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact