d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Heroes Of The Storm
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 14 2014 05:06am
Quote (tevetava @ 14 Mar 2014 13:04)
))


hahahaha, én láttam mi volt edit előtt) owned))))
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 14 2014 05:07am
Quote (RRC @ 14 Mar 2014 12:06)
hahahaha, én láttam mi volt edit előtt) owned))))


kicsi tevetava be lett ovnolva)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 14 2014 05:08am
Quote (tevetava @ Mar 14 2014 01:04pm)
de magyarazd mar el akkor, hogy a te masterrace gondolkodasodban mit jelent az egy tizezred, most mar nagyon erdekel))


1 = 100%
Innentol tologasd a tizedesvesszoket)
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 14 2014 05:11am
Quote (RRC @ 14 Mar 2014 13:02)
http://img2.wikia.nocookie.net/__cb20100307163626/wowwiki/images/5/52/Undercity_Guardian.jpg


most már látom miért lolozol
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Mar 14 2014 05:11am
Quote (sylke @ 14 Mar 2014 13:11)
most már látom miért lolozol


miért lolozok? amúgy már nem játszok
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 14 2014 05:12am
Quote (putincykavodka @ 14 Mar 2014 12:08)
1 = 100%
Innentol tologasd a tizedesvesszoket)


de mivel az egy tízezredet nem írtad, hogy százalékban, vagy részben értelmezed, ezért lehetett mindkettőre érteni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Mar 14 2014 05:12am
Quote (RRC @ 14 Mar 2014 13:11)
miért lolozok? amúgy már nem játszok


nem akarok se warnt meg suspit mer trédelni kell poeban
de köze van a szellemi képességeidhez
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 14 2014 05:17am
Quote (tevetava @ Mar 14 2014 01:12pm)
de mivel az egy tízezredet nem írtad, hogy százalékban, vagy részben értelmezed, ezért lehetett mindkettőre érteni


Corvinusos lol playert hallottuk
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 14 2014 05:18am
Quote (putincykavodka @ 14 Mar 2014 12:17)
Corvinusos lol playert hallottuk


jol van ricike
Member
Posts: 3,114
Joined: Jun 20 2010
Gold: 1,565.00
Mar 14 2014 05:20am
Quote (tevetava @ 14 Mar 2014 02:54)
még jó, hogy ennek is hots a rövidítése, gg blizzard


én meg d3ban ros-t tolom , mindenki elkezdi neked már megvan, mondom nem , realm of shadow a2ben van 1 perc 1 kocka t6on xd
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll