d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Oratopic2_returned
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 12 2014 08:02am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Mar 2014 15:00)
tfw mindig is akartam egy zseborat mert kurva jo, csak nem akarom, hogy autistanak nezzenek az ilyen fedoras fasznyomorekok miatt


Oltonnyel fogom viselni, np :}
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 12 2014 08:08am
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Mar 2014 15:37)
http://astoriaoraplaza.hu/uploads/products/big/f10f0a80f063ccfaaabd.jpg
ez van most

also: maximum plebejus akinek nincs jo karoraja legalabb egy.


Quote (Cpt_Ghost @ 12 Mar 2014 16:00)
tfw mindig is akartam egy zseborat mert kurva jo, csak nem akarom, hogy autistanak nezzenek az ilyen fedoras fasznyomorekok miatt


borzolodnak az imreim
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Mar 12 2014 08:39am
Quote (Nerz8 @ 12 Mar 2014 13:08)
http://1.ii.gl/Zgg8Vk.png
http://2.ii.gl/6RHgzG.png

full pleb police


Hát ez tényleg full pleb.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Mar 12 2014 08:56am
Quote (Moonflow @ 12 Mar 2014 14:42)
Ezt vettem a minap :D:D:D

http://2.ii.gl/ym-j.pnghttp://3.ii.gl/nqyQ32.png


ehh
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Mar 12 2014 08:56am
Quote (Moonflow @ Mar 12 2014 03:42pm)
Ezt vettem a minap :D:D:D

http://2.ii.gl/ym-j.pnghttp://3.ii.gl/nqyQ32.png


Lel
Ha ingyen adnak ezt talan meg el is fogadnam, a tobbivel ellentetben
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 12 2014 09:13am
Quote (bajcli @ 12 Mar 2014 15:08)
borzolodnak az imreim


gyere rám péter
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Mar 12 2014 09:41am
Quote (Moonflow @ Mar 12 2014 01:42pm)
Ezt vettem a minap :D:D:D

http://2.ii.gl/ym-j.pnghttp://3.ii.gl/nqyQ32.png


oli buzi
Member
Posts: 430
Joined: Nov 10 2008
Gold: 0.00
Mar 12 2014 09:49am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 12 2014 10:01am
Quote (Moonflow @ 12 Mar 2014 15:02)
Oltonnyel fogom viselni, np :}


nem rad gondoltam.
egyebkent meg mirin dat ora
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Mar 12 2014 10:05am
itt
senkinek nincs stílusérzéke

This post was edited by NerfHydraDPS on Mar 12 2014 10:05am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll