d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Morális Kérdést Szakértsetek Meg > Vicces-e A
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 11 2014 12:50pm
ja értem

This post was edited by tevetava on Mar 11 2014 12:50pm
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Mar 11 2014 01:04pm
én nem röhögök masok betegségén/szerencsétlenségén, ellenben elfogadom ha mások viszont igen
ezért szerintem határokat betartva lehet viccelődni, vagy röhögni.
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 11 2014 01:06pm
Quote (championmath @ Mar 11 2014 07:49pm)
Addig vicces, míg nem az adott személlyel esik meg


:huh:
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Mar 11 2014 01:08pm
Quote (szabika @ Mar 11 2014 07:06pm)
:huh:


szerintem úgy értette hogy magán a fogalmon lehet röhögni, pl a betegségekről készült vicceken - mit kap a béna gyerek karácsonyra etc
viszont ha egy adott személy betegségén röhögne, az már nem lenne vicces

This post was edited by AngryBug on Mar 11 2014 01:09pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 11 2014 01:13pm
Quote (AngryBug @ 11 Mar 2014 20:08)
szerintem úgy értette hogy magán a fogalmon lehet röhögni, pl a betegségekről készült vicceken - mit kap a béna gyerek karácsonyra etc
viszont ha egy adott személy betegségén röhögne, az már nem lenne vicces


szerintem meg úgy, hogy addig vicces, amíg nem veled (az adott emberrel, aki röhögött) történik
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Mar 11 2014 01:15pm
Quote (championmath @ Mar 11 2014 06:49pm)
Addig vicces, míg nem az adott személlyel esik meg


Quote (tevetava @ Mar 11 2014 07:13pm)
szerintem meg úgy, hogy addig vicces, amíg nem veled (az adott emberrel, aki röhögött) történik


mondom okj

This post was edited by AngryBug on Mar 11 2014 01:15pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 11 2014 01:22pm
Quote (AngryBug @ 11 Mar 2014 20:15)
mondom okj


?
?
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 11 2014 01:26pm
Múltkor megfázott az egyik ismerősöm, én meg kiröhögtem a gecibe
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 11 2014 01:27pm
Quote (bbaallaaggee @ Mar 11 2014 08:26pm)
Múltkor megfázott az egyik ismerősöm, én meg kiröhögtem a gecibe


mivel tőled a hideg fázik meg, annyira cool vagy B)
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Mar 11 2014 01:29pm
Quote (jarabekg @ Mar 11 2014 07:27pm)
mivel tőled a hideg fázik meg, annyira cool vagy B)


:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll