d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > NŐnap Van Gyerekek
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 8 2014 05:15am
Quote (GoreKnight9 @ Mar 8 2014 11:14am)
pina p
erted
pinap :DD:D:D:D:AS:DASSDADS

afk kondi


nekem minden nap pinap
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Mar 8 2014 07:58am
mi a faszom ez, hogy tegnap tartjátok
mondjuk nekem se lenne kedvem most még buszra szállni rrc anyjához, dehát muszáj lesz
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 8 2014 08:29am
Quote (GoreKnight9 @ 8 Mar 2014 11:47)
anyanak vettem egy pezsgot meg 1 szemceruzat most en vagyok a kedvence (amugy is )


vegulis sutottem neki ebedet majd elmosogattam
most 10 evig nem szolhat 1 szot se
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 8 2014 10:58am
Quote (xGurke @ 8 Mar 2014 12:08)
MI A FASZOM EZ HOGY MÁR TEGNAP FELKÖSZÖNTÖTTEM
MA VAN NŐNAP BASSZÁTOK MEG


gondolom, mert minden munkahelyen tegnap emlekeztek meg rola?
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Mar 8 2014 11:01am
nem érdkel
Member
Posts: 7,477
Joined: Dec 19 2006
Gold: 568.00
Mar 8 2014 11:05am


Ha valaki nem ismerné.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll