
most kitöröltem a sok szart, mindig baloldalt gyülnek, mert az asztalra töltöm le a cuccokat, és néha kidobom mind a kukába. mint most.
ezen kívül bekapcsoláskor látom fél másodpercre az asztalt

Quote (Ghostmasterq @ Feb 27 2014 09:11pm)
http://2.ii.gl/nnbjCc.png
hát a 8.1?
This post was edited by kuzdithom on Feb 27 2014 04:50pm