d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kifizessem Vagy Leüljem?
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Feb 24 2014 02:00pm
hanem
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 24 2014 02:01pm
Pótdíjazás helyett való börtönbüntetés nem jár azzal, hogy utána büntetett előéletű vagy, legalábbis mon afaik
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Feb 24 2014 02:09pm
Quote (Vismajor @ 24 Feb 2014 22:01)
Pótdíjazás helyett való börtönbüntetés nem jár azzal, hogy utána büntetett előéletű vagy, legalábbis mon afaik


és rabosítanak? :D
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 24 2014 02:14pm
Wat
Ha gyorsabban mentel volna egy kicsivel most min 3 evet kene ulnod ? :unsure:
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 24 2014 02:23pm
attól függ kapsz-e priuszt, milyen a börtön, és hogy keresel különben...

amúgy hogy kapsz 3-6 évet +21km/h-ért?
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Feb 24 2014 02:30pm
Quote (putincykavodka @ 24 Feb 2014 22:14)
Wat
Ha gyorsabban mentel volna egy kicsivel most min 3 evet kene ulnod ? :unsure:


Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 24 Feb 2014 22:23)
attól függ kapsz-e priuszt, milyen a börtön, és hogy keresel különben...

amúgy hogy kapsz 3-6 évet +21km/h-ért?


igen, lecsuknak ha gyorsan hajtasz, 20 felett kritikus
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 24 2014 02:33pm
Quote (Akizk @ 24 Feb 2014 21:30)
igen, lecsuknak ha gyorsan hajtasz, 20 felett kritikus


nagyon kemény, tudom, hogy rendszeretőek meg precízek a svájciak, de ez azért túlzás
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Feb 24 2014 02:41pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Feb 24 2014 09:33pm)
nagyon kemény, tudom, hogy rendszeretőek meg precízek a svájciak, de ez azért túlzás


Én ezt nem hiszem el mondjuk. Gondolom 3-6 évet is kaphatsz akár. Ha hulla részeg voltál, 2 kiló kokóval a csomagtartóban miközben 74-gyel mentél 50-es táblánál

This post was edited by iFeelAlone on Feb 24 2014 02:42pm
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 24 2014 02:45pm
Quote (iFeelAlone @ 24 Feb 2014 21:41)
Én ezt nem hiszem el mondjuk. Gondolom 3-6 évet is kaphatsz akár. Ha hulla részeg voltál, 2 kiló kokóval a csomagtartóban miközben 74-gyel mentél 50-es táblánál


ja, ez így reálisabb, lehet csak kem dramatizálta túl
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 24 2014 02:49pm
dogeminer az életem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll