Quote (cowding @ 23 Feb 2014 18:48)
2 en tudtak itt aludni de igazából lényegtelen, be voltam tépve eléggé és nagyon lehúzós volt a buli + a házigazdáék a red labelemet akarták elkezdeni inni mert bent elfogyott kb az összes pia, ezért akartam offolni (mint ahogy mindenki aki velünk volt már lelépett boroson és csibin kivül :D)
sry h beoffoltam nektek meg sajnálom én is h nem volt valami fasza házibuli a végén de az a hely nem olyan volt mint ahol csapatni akartam volna reggelig
Én ezt teljes mértékben megértem. Én sem akartam volna ott maradni tartósabb ideig.

Meg mint ahogy azt mondtam is, nekem nem volt gáz a hazajutás sem, végén egész jól megoldódott és kb csak ülnöm kellett egy órát, nem várni a hidegben.

3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Namechange, anyd, pnikolett
Szia PNikolett!
