d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > HÁbÉ Pici Patrik
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Feb 23 2014 10:58am
képek lettek?
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 23 2014 11:54am
Quote (cowding @ 23 Feb 2014 18:48)
2 en tudtak itt aludni de igazából lényegtelen, be voltam tépve eléggé és nagyon lehúzós volt a buli + a házigazdáék a red labelemet akarták elkezdeni inni mert bent elfogyott kb az összes pia, ezért akartam offolni (mint ahogy mindenki aki velünk volt már lelépett boroson és csibin kivül :D)
sry h beoffoltam nektek meg sajnálom én is h nem volt valami fasza házibuli a végén de az a hely nem olyan volt mint ahol csapatni akartam volna reggelig


Én ezt teljes mértékben megértem. Én sem akartam volna ott maradni tartósabb ideig. :D
Meg mint ahogy azt mondtam is, nekem nem volt gáz a hazajutás sem, végén egész jól megoldódott és kb csak ülnöm kellett egy órát, nem várni a hidegben. :D

3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Namechange, anyd, pnikolett

Szia PNikolett! :D
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,211.56
Feb 23 2014 02:35pm
Micsoda rl
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Feb 23 2014 02:40pm
Lett egy pár low quality kép, későn jutott eszembe fotózgatni, ez itt már a vége fele volt. :D





Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 23 2014 02:57pm
Quote (Namechange @ Feb 23 2014 06:54pm)
Én ezt teljes mértékben megértem. Én sem akartam volna ott maradni tartósabb ideig. :D
Meg mint ahogy azt mondtam is, nekem nem volt gáz a hazajutás sem, végén egész jól megoldódott és kb csak ülnöm kellett egy órát, nem várni a hidegben. :D

3 User(s) are reading this topic (0 Guests and 0 Anonymous): Namechange, anyd, pnikolett

Szia PNikolett! :D


jó titkos accountnév :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll