Quote (Fezmin @ Feb 22 2014 05:31pm)
A kapcsolatunk előtt is már hosszú évek óta ismertük egymást, egy baráti társaságba tartoztunk, csak évekig valahogy elmentünk egymás mellett annak ellenére, hogy mint utólag kiderült a vonzalom megvolt egymás iránt.
Aztán egyszer egy Szilveszteri bulin mikor egyikünknek sem volt kapcsolata egymásba gabalyodtunk. Asszem ennyi.
Rég láttunk
Hajtasz a TT-re vagy mizujs