d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy Ismerkedtél Meg A Jelenlegi Barátnőddel? > Topic
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 22 2014 08:16am
először vonakodtam mert sok rosszat olvastam róla de aztán meggyőzött /a/ és megnéztem az animet amiben megtaláltam
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 22 2014 08:22am
Quote (Rawen @ 22 Feb 2014 15:16)
először vonakodtam mert sok rosszat olvastam róla de aztán meggyőzött /a/ és megnéztem az animet amiben megtaláltam


10/10
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Feb 22 2014 08:44am
fasz tudja már 6 éve volt



na jo tudom, valami fesztiválon láttam meg és elhatároztam hogy a barátnőm lesz és igy is lett

ennyi a story
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Feb 22 2014 08:47am
konyhában
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 22 2014 08:58am
d2ben adott nekem freet.
azota jarunk.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Feb 22 2014 09:02am
egy csapatban voltunk bme csillagtúrán
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Feb 22 2014 09:31am
A kapcsolatunk előtt is már hosszú évek óta ismertük egymást, egy baráti társaságba tartoztunk, csak évekig valahogy elmentünk egymás mellett annak ellenére, hogy mint utólag kiderült a vonzalom megvolt egymás iránt.
Aztán egyszer egy Szilveszteri bulin mikor egyikünknek sem volt kapcsolata egymásba gabalyodtunk. Asszem ennyi.

This post was edited by Fezmin on Feb 22 2014 09:32am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Feb 22 2014 09:34am
Quote (Fezmin @ Feb 22 2014 05:31pm)
A kapcsolatunk előtt is már hosszú évek óta ismertük egymást, egy baráti társaságba tartoztunk, csak évekig valahogy elmentünk egymás mellett annak ellenére, hogy mint utólag kiderült a vonzalom megvolt egymás iránt.
Aztán egyszer egy Szilveszteri bulin mikor egyikünknek sem volt kapcsolata egymásba gabalyodtunk. Asszem ennyi.


Rég láttunk
Hajtasz a TT-re vagy mizujs
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Feb 22 2014 09:36am
Quote (cowding @ 22 Feb 2014 16:34)
Rég láttunk
Hajtasz a TT-re vagy mizujs



Rossz helyen kerestetek! :P Miből gondolod? :)
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Feb 22 2014 09:43am
Quote (Fezmin @ Feb 22 2014 03:36pm)
Rossz helyen kerestetek! :P  Miből gondolod? :)


rossz helyen?! pff
act1-5ig mindent átnéztem


Quote (Psyclon @ Feb 22 2014 12:06pm)
Velem született.


mint vmi betegség
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll