Quote (hedgehogsword @ Feb 19 2014 10:36pm)
apámtól volt pár pofon meg seggberugás, 99% indokolt esetben
egyszer dédmamám elverte a seggünket egy dróttal.. na azt kissé túlzásnak éreztem -.-
8. osztályosan matektanárnak voltak apró fenyítései, mikor elege lett hogy senki se csinál leckét, meg idétlenkedtek a népek: én egyszer kaptam egy fülcsavarást, meg volt hogy a fél osztály térdepelt pár percig a tábla előtt - utána mindenki írt leckét, de furcsa
linkelnék egy ilyen kivégzős gifet ha nem lenne varnos
lolo
kezdődik a barkóba, hogy ki lő téged tarkóba