d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ha Tönkre Akarnád Tenni Valakinek Az életét > Hogyan Kezdenél Hozzá?
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 11 2014 11:44am
vágott lófej reggel az ágyában
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 11 2014 11:48am
Amugy ha a fizikai eroszak nem lenne kizaro ok, akkor mondjuk betorhetned az ablakat egy kovel. Tok draga es kenyelmetlen az ilyesmit megjavitani es addig hidegben kell laknia.

Ha jeges hogolyoval csinalod, utana bizonyitekja se marad.
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 11 2014 11:49am
Quote (josheide @ Feb 11 2014 06:48pm)
Amugy ha a fizikai eroszak nem lenne kizaro ok, akkor mondjuk betorhetned az ablakat egy kovel. Tok draga es kenyelmetlen az ilyesmit megjavitani es addig hidegben kell laknia.

Ha jeges hogolyoval csinalod, utana bizonyitekja se marad.


Összekarcolni az autót, ha van neki
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 11 2014 11:50am
Quote (Vismajor @ 11 Feb 2014 19:49)
Összekarcolni az autót, ha van neki


ez, vagy a motorral valamit baszkodni ->elkésik melóból, rohadt drága megjavitani

vágj át minden kábelt a motorban
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 11 2014 11:52am
összebarátkoznék vele, aztán megfojtogatnám
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 11 2014 12:03pm
Quote (xGurke @ Feb 11 2014 07:38pm)
pozitívan csalódok benned tamás


politikusnak készül, ott tanítják a zsarolást
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2014 12:15pm
Kit akarsz kicsinalni? :O
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 11 2014 12:20pm
Mivan ubi, megcsalt vlkivel a baratnod?


Ez jo topik
Tetszik
En csak siman fejbelonem es elmenekulnek az orszagbol

De gondolom ez nalad nem opcio :(
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Feb 11 2014 12:24pm
Quote (putincykavodka @ 11 Feb 2014 19:20)
Mivan ubi, megcsalt vlkivel a baratnod?


Ez jo topik
Tetszik
En csak siman fejbelonem es elmenekulnek az orszagbol

De gondolom ez nalad nem opcio :(


egyebkent kicsit unalmas mar, hogy mindenhova beirkalod, hogy utalod mesmatet, meg kessel jarkalsz suliba, de akkor vagy csinalj is valamit, vagy ne rinyalj
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 11 2014 12:28pm
Quote (tevetava @ Feb 11 2014 08:24pm)
egyebkent kicsit unalmas mar, hogy mindenhova beirkalod, hogy utalod mesmatet, meg kessel jarkalsz suliba, de akkor vagy csinalj is valamit, vagy ne rinyalj


Wat
Most szo se volt mesrol
Amugyse fogok vele csinalni semmit, max agyonverem 1x, de azt meg is erdemli :d
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll