d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Idosebb Tekercsek Online
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 7 2014 07:56pm
Beirom a beta kulcsot
Accept agreement
Ker lakascimet beirom OK es nem tortenik semmi
Elegge mesmate a helyzet igy
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Feb 7 2014 08:08pm
holnap valszeg egész nap toljunk, addoljatok, majd nyomjuk együtt :D
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 7 2014 08:18pm
Addoljatok buzik
Accountnevem 4 betus, nagybetuvel kezdve.

Superior race high elf magusom keszenall
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 8 2014 06:10am
pár hsz reggel óta ami skypeon termelődött :D különböző emberektől


hát igen nemtudok kijutni a prison-ből mert nemtölti be a next area-t
nuhát kb 10 perc alatt áttöltött


requesting character load képernyőnél nem megy tovább
gáz
akkor csinálok egy teát is:)



fél óra alatt belép és 10 perc után crash-el az egész a picsába



olyat is ritán látok hogy procin mind a 4 core 100%
de a teso képes rá



- oh börtönből indul...mily meglepő
- prisoner fetish
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 8 2014 07:34am
nem gondoltam volna hogy létezik a teránál szarabb MMO a világon, de most már tudom

ja am egy kis szösszenet: kb. 10 perce vagyok a töltőképernyőn az egyik területről a másikra, alt f4-ezek, belépek megint, átállítom a grafikát nullára, ez bebasz a töltőképernyőre, megint 10 perc várakozás

This post was edited by MarcusD on Feb 8 2014 07:36am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 8 2014 07:39am
Quote (MarcusD @ 8 Feb 2014 14:34)
nem gondoltam volna hogy létezik a teránál szarabb MMO a világon, de most már tudom

ja am egy kis szösszenet: kb. 10 perce vagyok a töltőképernyőn az egyik területről a másikra, alt f4-ezek, belépek megint, átállítom a grafikát nullára, ez bebasz a  töltőképernyőre, megint 10 perc várakozás

rühellem az mmokat, de ez kifejezetten tetszik
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Feb 8 2014 07:40am
81%nál jár... kezdek megőszülni...
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 8 2014 07:40am
amúgy valaki tudja hogy kell bekapcsolni a minimapot?

vagy az túl mainstream, hogy berakják, és nyomogassam az m-et 5 másodpercenként?


quest marker jelez a kapura ki a városból, kimegyek a kapun, erre még mindig a kapun van a jel, hogy menjek vissza a városba
skyrim feel

This post was edited by MarcusD on Feb 8 2014 07:48am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 8 2014 07:48am
Quote (Anarkin @ 8 Feb 2014 15:39)
rühellem az mmokat, de ez kifejezetten tetszik


te mindenböl megtalálod a legigénytelenebb fost
jo érzéked van hozzá
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Feb 8 2014 08:04am
btw

Since the Elder Scrolls Online employs a megaserver technology that allows the entire population to play together

hi Titan
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll