pár hsz reggel óta ami skypeon termelődött

különböző emberektől
hát igen nemtudok kijutni a prison-ből mert nemtölti be a next area-t
nuhát kb 10 perc alatt áttöltött
requesting character load képernyőnél nem megy tovább
gáz
akkor csinálok egy teát is:)
fél óra alatt belép és 10 perc után crash-el az egész a picsába
olyat is ritán látok hogy procin mind a 4 core 100%
de a teso képes rá
- oh börtönből indul...mily meglepő
- prisoner fetish