d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Yahoo Takarodj
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 7 2014 03:01pm
Quote (putincykavodka @ 7 Feb 2014 22:55)
Te is az leszel miutan kivertem a fogaidat :)


irl meg nem mersz megszólalni ha ott van mesh

kiváncsian várom a labort vagy mit ahol mesh befenyit :D
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 7 2014 03:02pm
Quote (tevetava @ Feb 7 2014 10:57pm)
azt hiszem, emögött az indulatok mögött egy közelmúlti facebook beszélgetés áll
ofc postoljátok már ide, had "röhögjek"


?
Nem volt semmilyen beszelgetes
Csak epp azutan amit csinalt meg mindig nem fogja fel magarol hogy egy nyomorek es jspn is tobbet foglalkozik velem, mint sajat magaval, ami hatarozottan idegesit
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 7 2014 03:07pm
vegyel uj gepet
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 7 2014 03:08pm
Quote (putincykavodka @ Feb 7 2014 10:02pm)
?
Nem volt semmilyen beszelgetes
Csak epp azutan amit csinalt meg mindig nem fogja fel magarol hogy egy nyomorek es jspn is tobbet foglalkozik velem, mint sajat magaval, ami hatarozottan idegesit


Nem mered megverni labor közben.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 7 2014 03:16pm
Quote (putincykavodka @ Feb 7 2014 10:02pm)
?
Nem volt semmilyen beszelgetes
Csak epp azutan amit csinalt meg mindig nem fogja fel magarol hogy egy nyomorek es jspn is tobbet foglalkozik velem, mint sajat magaval, ami hatarozottan idegesit


nőj fel kölyök. :)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 7 2014 03:16pm
Quote (Karan2_Returned @ Feb 7 2014 11:08pm)
Nem mered megverni labor közben.


Tenyleg nem, mert inkabb felveszek masik labort es blokkolom jspn ))
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 7 2014 03:17pm
Quote (putincykavodka @ Feb 7 2014 10:16pm)
Tenyleg nem, mert inkabb felveszek masik labort es blokkolom jspn ))


Akkor mi ertelme volt stalkolnod es ugyan oda beiratkozni?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Feb 7 2014 03:17pm
Quote (putincykavodka @ Feb 7 2014 10:16pm)
Tenyleg nem, mert inkabb felveszek masik labort es blokkolom jspn ))


aha biztos felveszel másikat miután direkt követtél ebbe is))))

Quote (Karan2_Returned @ Feb 7 2014 10:17pm)
Akkor mi ertelme volt stalkolnod es ugyan oda beiratkozni?



jo kerdes!

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Feb 7 2014 03:18pm
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Feb 7 2014 03:18pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Feb 7 2014 11:16pm)
nőj fel kölyök. :)


:)
Np, egyszer majd talan ertelmes ember lesz beloled
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Feb 7 2014 03:18pm
Quote (Karan2_Returned @ 7 Feb 2014 23:17)
Akkor mi ertelme volt stalkolnod es ugyan oda beiratkozni?


a szerelem útjai kifürkészhetetlenek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234567Next
Add Reply New Topic New Poll