d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mennyi Amerikai államot Bírsz Megnevezni? > Játék
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 4 2014 07:41am
26 amúgy
egész jó ahhoz képest, hogy a végén az eredmények közül 10ről alig halottam még életemben (maine, vermont, new hampshire, rhode island[naj erről azért hallottam csak nemtudtam h egy állam] dakoták)
de azért az olyanok mint missouri, arizona, idaho fájnak
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Feb 4 2014 07:47am
3861261862
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 4 2014 07:51am
Quote (Vismajor @ 4 Feb 2014 15:28)
kanada mint amerikai állam?
azyoh
mexikót azért remélem beírtad


gondolom, helyileg, tard kid

= texas es kanada kozott
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 4 2014 08:00am
Quote (bajcli @ Feb 4 2014 02:51pm)
gondolom, helyileg, tard kid

= texas es kanada kozott


jó de ezért miért én vagyok a tard?
"Érdekes nekem föleg a nagyobb államok maradtak meg kb texastól kanadáig és californiáig."
ebből tök egyértelmű, hogy texas es kanada földrajzi elhelyezkedésének különbözőségére és az abban elterülő államokra céloz tényleg
KIDTARD
főleg, hogy texastól északra kanadáig nincs is nagyobb állam

This post was edited by Vismajor on Feb 4 2014 08:03am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 4 2014 08:10am
Quote (Vismajor @ 4 Feb 2014 16:00)
jó de ezért miért én vagyok a tard?
"Érdekes nekem föleg  a nagyobb államok maradtak meg kb texastól kanadáig és californiáig."
ebből tök egyértelmű, hogy texas es kanada földrajzi elhelyezkedésének különbözőségére és az abban elterülő államokra céloz tényleg
KIDTARD
főleg, hogy texastól északra kanadáig nincs is nagyobb állam


mert te nem fogtad fel

a "nagy" meg eleg szubjektiv, de NME/COL/MON/WYO pl nemtom, hol nem nagy neked (de az attol eggyel keletebbre levo savot se kicsiznem le)

de lehet, hogy csak en vagyok geniusz, amiert en ertettem, mire gondol
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 4 2014 08:17am
Quote (bajcli @ Feb 4 2014 03:10pm)
mert te nem fogtad fel

a "nagy" meg eleg szubjektiv, de NME/COL/MON/WYO pl nemtom, hol nem nagy neked (de az attol eggyel keletebbre levo savot se kicsiznem le)

de lehet, hogy csak en vagyok geniusz, amiert en ertettem, mire gondol


igen, te kibaszott géniusz vagy bajcli
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 4 2014 08:18am
Quote (putincykavodka @ Feb 4 2014 10:37am)
5 korul lehet
Ilyen felesleges dolgokat nem szoktam nem szoktam  megjegyezni


Ubinak valami komoly baja lehet mostanaban, kicsit aggodom erte :s


nem tudod mit éltem át ebben a vizsgaidőszakban
tényleg kezdek megőrülni
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Feb 4 2014 08:18am
21
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Feb 4 2014 08:19am
Quote (xGurke @ 4 Feb 2014 16:18)
nem tudod mit éltem át ebben a vizsgaidőszakban
tényleg kezdek megőrülni


nem tudtad carryzni a lol csapatodat?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Feb 4 2014 08:20am
Quote (xGurke @ Feb 4 2014 03:18pm)
nem tudod mit éltem át ebben a vizsgaidőszakban
tényleg kezdek megőrülni


en is megorulnek ha visszadobott volna silver 4-be vizsgaidoszakban : D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll