Quote (Vismajor @ 4 Feb 2014 16:00)
jó de ezért miért én vagyok a tard?
"Érdekes nekem föleg a nagyobb államok maradtak meg kb texastól kanadáig és californiáig."
ebből tök egyértelmű, hogy texas es kanada földrajzi elhelyezkedésének különbözőségére és az abban elterülő államokra céloz tényleg
KIDTARD
főleg, hogy texastól északra kanadáig nincs is nagyobb állam
mert te nem fogtad fel
a "nagy" meg eleg szubjektiv, de NME/COL/MON/WYO pl nemtom, hol nem nagy neked (de az attol eggyel keletebbre levo savot se kicsiznem le)
de lehet, hogy csak en vagyok geniusz, amiert en ertettem, mire gondol