d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szutyok Szar Wt Topic > Necro, 1.13
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 2 2014 02:03pm
Quote (Smat @ 2 Feb 2014 21:03)
Most pedig szünet, megyek dartsozni a pubba, később re.


pls ne
folytasd
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 2 2014 02:18pm
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 2 2014 02:24pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 2 2014 04:17pm
Csatlakozott a bandához Emilio is aki dobolással szereti elütni az idejét amikor éppen nem gyilkolásszuk a gonoszt:

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Feb 2 2014 04:22pm
Quote (cowding @ Feb 2 2014 08:50pm)


keylogger
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 2 2014 04:35pm
Az első használható charm:



Itt épp radával uv partyzunk:
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Feb 3 2014 06:20am
Sztem ezt felveszem egy darabig ameddig nem lesz ort+sol rune, utána meg lepasszolom emilionak:


Írtjuk a férgesét:
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 3 2014 08:12am
melto a topic title a wt szinvonalahoz
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Feb 3 2014 08:21am
Quote (Fej @ 3 Feb 2014 16:12)
melto a topic title a wt szinvonalahoz


nem tetszenek a falrengeto poenok a kepekhez?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Feb 3 2014 08:23am
Quote (bajcli @ Feb 3 2014 03:21pm)
nem tetszenek a falrengeto poenok a kepekhez?


inkabb ne is menjunk bele :D jobb lesz ha atsiklok a topic felett ahogy eddig tettem
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll