Quote (Fezmin @ 24 Jan 2014 17:05)
Hello Urak!
Tegnap vettem illetve még csak leelőlegeztem egy hűtőszekrényt, szerintem jó/megfelelő/stb, csak akarok pár megerősítést kérni a döntésem helyességében.
( Neten nem nagyon találtam használható feedback-et erről a márkáról/modellről )
HELP ME!
Whirlpool WEB 34112 SKöszi!

whirlpool - nyílván mosógépet akartál venni, de ez sikerült.
vegyél Samsungot.
amúgy nem értek hozzá.
nekem a normális hűtő olyan, ami baromira nagy, két ajtós és van benne baszott nagy mélyhűtő is.