d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hűtőszekrény Help > Ha Valaki ért Esetleg Hozzá
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 24 2014 04:01pm
Quote (Fezmin @ Jan 24 2014 11:00pm)
sose lehet tudni alapon egy próbát megért, de kb erre


Nekünk nincs whirlpool hűtőnk
csak mosógépünk volt,d e az jó szar is volt
és én még tontopik is voltam
szal térdre
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
Jan 24 2014 04:02pm
Quote (Vismajor @ 24 Jan 2014 23:01)
Nekünk nincs whirlpool hűtőnk
csak mosógépünk volt,d e az jó szar is volt
és én még tontopik is voltam
szal térdre



:hail:
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Jan 24 2014 04:16pm
3-4 éve benne voltam 1 kicsit a dologban, akkori tapasztalatom van, azota nemtudom mennyit valtoztak.
szerviz részről: az általános tapasztalat az az volt hogy 2-3 éven belöl nemigen van velük baj, relative megbizhatóak. (de 5-6évnél többre szinte egyikkel se lehet tervezni)
praktikus részről: nekem a fiókok kialakitasa nem tetszett, a többi markahoz képest sokkal vékonyabbnak tünik - ez a fagyasztoban levöknek gyakori törést jelenthet 1 ovatlan mozdulatnál.


wow such an ontopic
Member
Posts: 21,014
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,000.00
Trader: Trusted
Jan 24 2014 04:21pm
Quote (qkatz @ 24 Jan 2014 23:16)
3-4 éve benne voltam 1 kicsit a dologban, akkori tapasztalatom van, azota nemtudom mennyit valtoztak.
szerviz részről: az általános tapasztalat az az volt hogy 2-3 éven belöl nemigen van velük baj, relative megbizhatóak. (de 5-6évnél többre szinte egyikkel se lehet tervezni)
praktikus részről: nekem a fiókok kialakitasa nem tetszett, a többi markahoz képest sokkal vékonyabbnak tünik - ez a fagyasztoban levöknek gyakori törést jelenthet 1 ovatlan mozdulatnál.


wow such an ontopic



Köszönöm ;)
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 24 2014 04:22pm
Quote (qkatz @ 24 Jan 2014 23:16)
3-4 éve benne voltam 1 kicsit a dologban, akkori tapasztalatom van, azota nemtudom mennyit valtoztak.
szerviz részről: az általános tapasztalat az az volt hogy 2-3 éven belöl nemigen van velük baj, relative megbizhatóak. (de 5-6évnél többre szinte egyikkel se lehet tervezni)
praktikus részről: nekem a fiókok kialakitasa nem tetszett, a többi markahoz képest sokkal vékonyabbnak tünik - ez a fagyasztoban levöknek gyakori törést jelenthet 1 ovatlan mozdulatnál.


wow such an ontopic


szóval remekül belőtték a life expectancy-t a garancia hosszára xD
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 24 2014 04:25pm
Quote (Anarkin @ 25 Jan 2014 00:22)
szóval remekül belőtték a life expectancy-t a garancia hosszára xD


:DDD ugyanerre gondoltam
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 24 2014 04:26pm
Quote (Anarkin @ Jan 24 2014 11:22pm)
szóval remekül belőtték a life expectancy-t a garancia hosszára xD


lámpatest elmélet
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 24 2014 04:28pm
Quote (Anarkin @ Jan 24 2014 11:22pm)
szóval remekül belőtték a life expectancy-t a garancia hosszára xD


implying nem mindennel ezt csinaljak
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 24 2014 04:30pm
Quote (jarabekg @ Jan 25 2014 12:28am)
implying nem mindennel ezt csinaljak


this
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Jan 24 2014 04:47pm
Quote (Fezmin @ 24 Jan 2014 17:05)
Hello Urak!

Tegnap vettem illetve még csak leelőlegeztem egy hűtőszekrényt, szerintem jó/megfelelő/stb, csak akarok pár megerősítést kérni a döntésem helyességében.
( Neten nem nagyon találtam használható feedback-et erről a márkáról/modellről )

HELP ME!

Whirlpool WEB 34112 S


Köszi! :)


whirlpool - nyílván mosógépet akartál venni, de ez sikerült.

vegyél Samsungot.

amúgy nem értek hozzá.

nekem a normális hűtő olyan, ami baromira nagy, két ajtós és van benne baszott nagy mélyhűtő is.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll