d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Valovilag Topik > Kismocsok
Prev12345622Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 24 2014 08:14am
Azt a kurva hétszentségit. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nem tudom elhinni hogy ezt komolyan gondolják a szervezők, a csatorna és még egy pár száz másik ember. Ilyen nincs.
Aurelio.
K.
Agyrákot kaptam, ty Rezs.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jan 24 2014 08:16am
nem nézem
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 24 2014 08:16am
szarozzátok, de azért nézitek és ez nekik a lényeg

inb4 shitstorm

nektek csinálták ezt a musort :)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 24 2014 08:17am
Quote (fahrii @ Jan 24 2014 04:11pm)
Egy csapat nyomorult. Amúgy most asszony volt osztálytársa került be, ez a Krisztián, fasz se tudja mit keres bennt, elég világtalan gyerek.
Az elején belenézegettem kíváncsiságból, nem hittem volna hogy az eddigi VVknál van lentebb.


MÁR TE IS????


Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jan 24 2014 08:18am
Quote (Saenchai @ 24 Jan 2014 14:17)
MÁR TE IS????


http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/682/605/145.gif


Finn a szentem.
Member
Posts: 170
Joined: Jul 30 2013
Gold: 0.00
Jan 24 2014 08:19am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 24 2014 08:19am
Quote (sylke @ Jan 24 2014 04:00pm)
honnan tudod, hogy jozsi nem vacilált-e azon, hogy csoro lalit vagy dosztojevszkijt irja be


Nevetek
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 24 2014 08:20am
Quote (Saenchai @ 24 Jan 2014 15:17)
MÁR TE IS????


http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/682/605/145.gif


mármint mi? most az asszony akasztott ki? világ életemben így hívtam
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 24 2014 08:20am
Quote (RRC @ Jan 24 2014 03:16pm)
szarozzátok, de azért nézitek és ez nekik a lényeg

inb4 shitstorm

nektek csinálták ezt a musort :)


lebuktam.

Pedig azt hittem ha idejövök és felteszem a "noob" kérdéseket akkor majd elhiszitek, hogy nem nézem.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 24 2014 08:22am
Quote (RRC @ Jan 24 2014 03:16pm)
szarozzátok, de azért nézitek és ez nekik a lényeg

inb4 shitstorm

nektek csinálták ezt a musort :)


évek óta nem is nézek tvt, igazából per pill tv sincs a szobámban

de ezeken a képeken nevettem
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345622Next
Add Reply New Topic New Poll