☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Valovilag Topik > Kismocsok
Prev
1
2
3
4
5
6
22
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 4260
Replies: 218
Track Topic
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#31
Jan 24 2014 08:14am
Azt a kurva hétszentségit. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Nem tudom elhinni hogy ezt komolyan gondolják a szervezők, a csatorna és még egy pár száz másik ember. Ilyen nincs.
Aurelio.
K.
Agyrákot kaptam, ty Rezs.
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#32
Jan 24 2014 08:16am
nem nézem
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#33
Jan 24 2014 08:16am
szarozzátok, de azért nézitek és ez nekik a lényeg
inb4 shitstorm
nektek csinálták ezt a musort
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#34
Jan 24 2014 08:17am
Quote (fahrii @ Jan 24 2014 04:11pm)
Egy csapat nyomorult. Amúgy most
asszony
volt osztálytársa került be, ez a Krisztián, fasz se tudja mit keres bennt, elég világtalan gyerek.
Az elején belenézegettem kíváncsiságból, nem hittem volna hogy az eddigi VVknál van lentebb.
MÁR TE IS????
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#35
Jan 24 2014 08:18am
Quote (Saenchai @ 24 Jan 2014 14:17)
MÁR TE IS????
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/682/605/145.gif
Finn a szentem.
sr08
Member
Posts: 170
Joined: Jul 30 2013
Gold
:
0.00
#36
Jan 24 2014 08:19am
http://valovilag.hu/video/234309
edes istenem :DDDD
http://valovilag.hu/video/234195
mi a fasz
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#37
Jan 24 2014 08:19am
Quote (sylke @ Jan 24 2014 04:00pm)
honnan tudod, hogy jozsi nem vacilált-e azon, hogy csoro lalit vagy dosztojevszkijt irja be
Nevetek
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#38
Jan 24 2014 08:20am
Quote (Saenchai @ 24 Jan 2014 15:17)
MÁR TE IS????
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/682/605/145.gif
mármint mi? most az asszony akasztott ki? világ életemben így hívtam
iFeelAlone
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold
:
931.79
#39
Jan 24 2014 08:20am
Quote (RRC @ Jan 24 2014 03:16pm)
szarozzátok, de azért nézitek és ez nekik a lényeg
inb4 shitstorm
nektek csinálták ezt a musort
lebuktam.
Pedig azt hittem ha idejövök és felteszem a "noob" kérdéseket akkor majd elhiszitek, hogy nem nézem.
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#40
Jan 24 2014 08:22am
Quote (RRC @ Jan 24 2014 03:16pm)
szarozzátok, de azért nézitek és ez nekik a lényeg
inb4 shitstorm
nektek csinálták ezt a musort
évek óta nem is nézek tvt, igazából per pill tv sincs a szobámban
de ezeken a képeken nevettem
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
22
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact