d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Milyen Egeret Vegyek > Surgos
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jan 23 2014 10:25am
Quote (Psyclon @ Jan 23 2014 05:24pm)
nem igazán értem ezt a nagy razer utálatot.


Semmi bajom a razerrel
razer deathadder, diamondback jókis gamer egerek
mamba meg a többi 12321312k-s fos: szarabb mint azok, és még kurva drága is mellé
Egy mambát még internezésre is kényelmetlen használni, akkor egy szar, fpsre meg aztán röhej
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jan 23 2014 10:26am
Quote (MarcusD @ 23 Jan 2014 17:24)
pénzes


Black Fridayen vettem tavaly mert mar akkor kb 2 eves volt az elozo egerem es mivel eleg sokat scztem gondoltam hamarosan tonkremegy...
de azota is tokeletesen mukodik... :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 23 2014 10:27am
Quote (Psyclon @ 23 Jan 2014 17:24)
nem igazán értem ezt a nagy razer utálatot.


overpriced as hell
20k-t még kiadtam az imperatorért, mert végülis használtam is annyit, hogy megérje, meg jó is volt, de 50k-ért egeret, meh
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 23 2014 10:27am
Quote (Vismajor @ 23 Jan 2014 17:25)
Semmi bajom a razerrel
razer deathadder, diamondback jókis gamer egerek
mamba meg a többi 12321312k-s fos: szarabb mint azok, és még kurva drága is mellé
Egy mambát még internezésre is kényelmetlen használni, akkor egy szar, fpsre meg aztán röhej


mambám még nem volt, úgyhogy nem tudok ezügyben nyilatkozni.
fps-re kurvára ajánlották régebben.

Amugy ez a kényelm szempont ummm mindenkinek más fexik.
Egy idő után meg megszokja az ember.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jan 23 2014 10:28am
Quote (Psyclon @ 23 Jan 2014 17:24)
nem igazán értem ezt a nagy razer utálatot.


Nem lenne vele semmi baj, ha az árának a tizedét kérnék el érte.
Csak hát akkor már nem kéne a sok razer fanboynak. :(
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Jan 23 2014 10:32am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Jan 2014 17:27)
overpriced as hell
20k-t még kiadtam az imperatorért, mert végülis használtam is annyit, hogy megérje, meg jó is volt, de 50k-ért egeret, meh


naga?
habár nem tom sc-ben mennyire van értelme a 17 gombnak.
Nekem nagyon bejövős, kényelmes és 20k-ért már kapni.
ahh 25k mind1.

Drága az tény, de megéri szerintem.

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 23 2014 10:35am
Quote (Psyclon @ 23 Jan 2014 17:32)
naga?
habár nem tom sc-ben mennyire van értelme a 17 gombnak.
Nekem nagyon bejövős, kényelmes és 20k-ért már kapni.
ahh 25k mind1.

Drága az tény, de megéri szerintem.


nem kellenek makrogombok
eleg a ket egergomb meg a gorgo

This post was edited by Cpt_Ghost on Jan 23 2014 10:36am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 23 2014 10:37am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Jan 2014 17:35)
nem kellenek makrogombok


g400 vagy steelseries kinzu vagy xai

the pro way

mindegyik "olcsó"
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jan 23 2014 10:37am
Quote (Cpt_Ghost @ 23 Jan 2014 17:35)
nem kellenek makrogombok
eleg a ket egergomb meg a gorgo


Quote (SummertimeClothes @ 23 Jan 2014 17:13)
zowie am>


Quote (SummertimeClothes @ 23 Jan 2014 17:22)
elotte abyssusom volt, az is jo, bar a mostanit kicsit jobban szeretem
+regi abyssusok rezegnek egy csomo egerpadon elvileg


this
kinzum is volt elotte, az szarabb mindkettonel szerintem
bar v2rol vagy arrol a mas nevu de hasonlo alaku opticalrol jokat hallottam

This post was edited by SummertimeClothes on Jan 23 2014 10:38am
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jan 23 2014 10:37am
Gigabyte GM-M6880 Gaming lézer egér

Nekem ilyen van, 3,5k ezer korul vettem egy jo eve es nagyon faszan mukodik, allithato a dpi (3 lehetoseg)
Illetve lehet nem 6880, mert fejbol nem tudom es volt egy masik ami full ugyan igy nez ki, de talan annyi a kulonbseg h egyik nem lezeres
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234568Next
Add Reply New Topic New Poll