Quote (Vismajor @ 23 Jan 2014 17:25)
Semmi bajom a razerrel
razer deathadder, diamondback jókis gamer egerek
mamba meg a többi 12321312k-s fos: szarabb mint azok, és még kurva drága is mellé
Egy mambát még internezésre is kényelmetlen használni, akkor egy szar, fpsre meg aztán röhej
mambám még nem volt, úgyhogy nem tudok ezügyben nyilatkozni.
fps-re kurvára ajánlották régebben.
Amugy ez a kényelm szempont ummm mindenkinek más fexik.
Egy idő után meg megszokja az ember.