d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ukrajna > A Helyzet Fokozódik
Prev12345620Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 21 2014 10:38am
Quote (xGurke @ Jan 21 2014 03:07pm)
mert mindegy is
itt csak úgy lehetne elérni valamit, ha úgy tüntetnénk, mint anno valamelyik keleti országban, hogy karddal leszúrják a képviselőt, meg fél méterről fejbe lövik beszéd közben, etc etc
és akkor máris jönnének új politikusok
inb4 ezt olvassa a brfk és megkúrnak


This
Senee bealdozhatna magat orbanert pl
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 21 2014 10:39am
Quote (tevetava @ Jan 21 2014 04:59pm)
ha az elmzult 4 evet egy foka testevben toltotted, akkor lemaradtal eleg sokmindenrol


Ne vedd már fel a rawen stílust légyszi.

Pontosan mire gondolsz a "baj" alatt? Mert nekem úgy tűnik, hogy régóta baj van. Van az a kísérlet amikor egy békát forró vízbe dobnak és kiugrik belőle. Viszont ha langyos vízbe rakod és úgy forralod akkor megfő. Valami ilyesmi történik jelenleg a magyar emberrel is.

This post was edited by iFeelAlone on Jan 21 2014 10:40am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 21 2014 10:43am
Quote (iFeelAlone @ 21 Jan 2014 17:39)
Ne vedd már fel a rawen stílust légyszi.

Pontosan mire gondolsz a "baj" alatt? Mert nekem úgy tűnik, hogy régóta baj van. Van az a kísérlet amikor egy békát forró vízbe dobnak és kiugrik belőle. Viszont ha langyos vízbe rakod és úgy forralod akkor megfő. Valami ilyesmi történik jelenleg a magyar emberrel is.


olvasd el a választásos topikot, meg a politika topicba olvassál bele, ne nekem kelljen már összegyűjteni neked az infot pls
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 21 2014 10:44am
Quote (tevetava @ Jan 21 2014 05:43pm)
olvasd el a választásos topikot, meg a politika topicba olvassál bele, ne nekem kelljen már összegyűjteni neked az infot pls


Akkor ezt úgy értelmezem, hogy fogalmad sincs csak hallottad, hogy baj van.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 21 2014 10:49am
Quote (iFeelAlone @ 21 Jan 2014 17:44)
Akkor ezt úgy értelmezem, hogy fogalmad sincs csak hallottad, hogy baj van.


micsoda következtetés :D
csak ne lennél ennyire tryhard
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 21 2014 10:50am
Quote (tevetava @ Jan 21 2014 05:49pm)
micsoda következtetés :D
csak ne lennél ennyire tryhard


Nyitsz egy "discuss" topikot és néhány kulcsszóval nem vagy képes válaszolni egy releváns kérdésre? Nem tudom máshogy értelmezni.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 21 2014 10:52am
Quote (iFeelAlone @ 21 Jan 2014 17:50)
Nyitsz egy "discuss" topikot és néhány kulcsszóval nem vagy képes válaszolni egy releváns kérdésre? Nem tudom máshogy értelmezni.


látom a topic címét sikerült elolvasni
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 21 2014 10:57am
Quote (tevetava @ Jan 21 2014 05:52pm)
látom a topic címét sikerült elolvasni


Quote (tevetava @ Jan 21 2014 01:43pm)

arabgeci
ha valamit mondani is tudnál, nem csak 3 szót beszarni a topikba, az talán még jó is lenne
ha érted mire


az irónia...
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 21 2014 11:00am
Quote (iFeelAlone @ Jan 21 2014 04:42pm)
Mi a baj? De most komolyan. Lemaradtam valamiről?

Korrupt a kormány? Nagy az államadósság? Nagy a munkanélküliség?

Az ember elvan a langyos vízben, nem fogunk utcára vonulni egy korrupciós ügy miatt. Majd ha millióknak nincs mit enni vagy veszélyben az életük akkor vonulnak ki.


a jobboldal sokkal kevesebbert is kiment az utcara kocsit gyujtogatni, meg radios bufeket fosztogatni, int ami az elmult 4 evben tortent
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Jan 21 2014 11:08am
Quote (jarabekg @ Jan 21 2014 06:00pm)
a jobboldal sokkal kevesebbert is kiment az utcara kocsit gyujtogatni, meg radios bufeket fosztogatni, int ami az elmult 4 evben tortent


Ezzel egyetértek, szerintem is voltak súlyosabb dolgok az elmúlt 4 évben mint előtte de az emberek ingerküszöbét nem ez határozza meg. Ha egy miniszterelnök titkos beszédében azt mondja, hogy "hazudtunk" és ez nyilvánosságra kerül az nagyobb visszhangot vált ki mint egy milliárdos korrupciós ügy ahol szintén nyilvánvaló az érintettség csak nem bizonyított.

Egyébként meg szerintem sem a jobb oldal sem a bal oldal nem megy ki az utcára kocsit gyújtogatni. Fogalmatlan huszonéves bűnözők teszik a poén kedvéért párttól függetlenül.

This post was edited by iFeelAlone on Jan 21 2014 11:10am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345620Next
Add Reply New Topic New Poll