Quote (jarabekg @ Jan 21 2014 06:00pm)
a jobboldal sokkal kevesebbert is kiment az utcara kocsit gyujtogatni, meg radios bufeket fosztogatni, int ami az elmult 4 evben tortent
Ezzel egyetértek, szerintem is voltak súlyosabb dolgok az elmúlt 4 évben mint előtte de az emberek ingerküszöbét nem ez határozza meg. Ha egy miniszterelnök titkos beszédében azt mondja, hogy "hazudtunk" és ez nyilvánosságra kerül az nagyobb visszhangot vált ki mint egy milliárdos korrupciós ügy ahol szintén nyilvánvaló az érintettség csak nem bizonyított.
Egyébként meg szerintem sem a jobb oldal sem a bal oldal nem megy ki az utcára kocsit gyújtogatni. Fogalmatlan huszonéves bűnözők teszik a poén kedvéért párttól függetlenül.
This post was edited by iFeelAlone on Jan 21 2014 11:10am