d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Hó
Prev12345613Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jan 20 2014 09:20am
ha szeretnem hogy essen a hó, már nem is lehetek buzi?

mifele diszkriminacio ez?

This post was edited by Fej on Jan 20 2014 09:20am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 20 2014 09:20am
Quote (cowding @ 20 Jan 2014 16:19)
Van egy rossz elmenyed a horol es az osszes dogoljon meg
Dat beszukult latasmod


már reportoltam az ombudsmannál, ne aggódj
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 20 2014 09:21am
Quote (cowding @ 20 Jan 2014 16:19)
Van egy rossz elmenyed a horol es az osszes dogoljon meg
Dat beszukult latasmod


wut
csak nem csípem a csapadékot, nem szeretek vizes lenni, amikor épp -10millió °C van
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Jan 20 2014 09:22am
Quote (tevetava @ 20 Jan 2014 15:43)
dögöljön meg az összes hó ott ahol van
nagyon nn
és még meleg is vagyok, gyertek rám felebarátaim


Szerintem rasszista vagy. A színe miatt nem szereted igaz?
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jan 20 2014 09:22am
Quote (tevetava @ Jan 20 2014 05:21pm)
wut
csak nem csípem a csapadékot, nem szeretek vizes lenni, amikor épp -10millió °C van


Lol jk
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jan 20 2014 09:22am
Quote (ace07 @ 20 Jan 2014 17:22)
Szerintem rasszista vagy. A színe miatt nem szereted igaz?


hó = white trash
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 20 2014 09:28am
Quote (cowding @ Jan 20 2014 05:19pm)
Van egy rossz elmenyed a horol es az osszes dogoljon meg
Dat beszukult latasmod


Oli szokott ilyeneket irni
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jan 20 2014 09:46am
sok itt a meleg
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jan 20 2014 09:48am
Annyira nem szeretem a havat, de még mindig jobb lenne mint ez az állandó hőmérsékletváltozás, nem bírom ha a klíma folyton változik
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 20 2014 09:50am
Quote (cowding @ 20 Jan 2014 16:22)
Lol jk


ne vitzeljejl velem fuvesgyerek, balliberalis sobredek rofl :XDY
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345613Next
Add Reply New Topic New Poll