☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Hó
Prev
1
2
3
4
5
6
13
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1803
Replies: 121
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
Fej
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold
:
0.00
#31
Jan 20 2014 09:20am
ha szeretnem hogy essen a hó, már nem is lehetek buzi?
mifele diszkriminacio ez?
This post was edited by Fej on Jan 20 2014 09:20am
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#32
Jan 20 2014 09:20am
Quote (cowding @ 20 Jan 2014 16:19)
Van egy rossz elmenyed a horol es az osszes dogoljon meg
Dat beszukult latasmod
már reportoltam az ombudsmannál, ne aggódj
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#33
Jan 20 2014 09:21am
Quote (cowding @ 20 Jan 2014 16:19)
Van egy rossz elmenyed a horol es az osszes dogoljon meg
Dat beszukult latasmod
wut
csak nem csípem a csapadékot, nem szeretek vizes lenni, amikor épp -10millió °C van
ace07
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold
:
26.00
#34
Jan 20 2014 09:22am
Quote (tevetava @ 20 Jan 2014 15:43)
dögöljön meg az összes hó ott ahol van
nagyon nn
és még meleg is vagyok, gyertek rám felebarátaim
Szerintem rasszista vagy. A színe miatt nem szereted igaz?
cowding
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold
:
122.92
#35
Jan 20 2014 09:22am
Quote (tevetava @ Jan 20 2014 05:21pm)
wut
csak nem csípem a csapadékot, nem szeretek vizes lenni, amikor épp -10millió °C van
Lol jk
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#36
Jan 20 2014 09:22am
Quote (ace07 @ 20 Jan 2014 17:22)
Szerintem rasszista vagy. A színe miatt nem szereted igaz?
hó = white trash
putincykavodka
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold
:
95.00
#37
Jan 20 2014 09:28am
Quote (cowding @ Jan 20 2014 05:19pm)
Van egy rossz elmenyed a horol es az osszes dogoljon meg
Dat beszukult latasmod
Oli szokott ilyeneket irni
hedgehogsword
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold
:
7,149.00
#38
Jan 20 2014 09:46am
sok itt a meleg
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#39
Jan 20 2014 09:48am
Annyira nem szeretem a havat, de még mindig jobb lenne mint ez az állandó hőmérsékletváltozás, nem bírom ha a klíma folyton változik
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#40
Jan 20 2014 09:50am
Quote (cowding @ 20 Jan 2014 16:22)
Lol jk
ne vitzeljejl velem fuvesgyerek, balliberalis sobredek rofl :XDY
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
13
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact