Quote (bajcli @ Jan 20 2014 11:46am)
de ezt igy nerfhydradps szokta minden hb topikba behanyni, csak rajta eleg durvan latszik, hogy faj a kis lelkenek, hogy o sose kap hb topikot, ugyhogy igy hisztizik a tobbiben, mint valami haromeves
nem tudtam, hogy most o a meno gyerek a hunsubon
+ magambol indulok ki, de en ha leszarom valakinek a szulinapjat, nem postolok semmit a topikjaba, nem fosom szet buzisagokkal
kurva nehez lehet megallni tenyleg.
köszi, birom amikor faj ja popid