nem tudom, hogy elmegyek-e, hogy érvényesen szavazok-e, vagy hogy ha szavazok, akkor kire, annyi biztos, hogy a jobbikra és a fideszre nem szavazok. nagyon rossz szájízzel tudnék erre az "összefosás"-ra szavazni, de lmp is egyre szánalmasabb néha, és valszeg be se jutnak

amúgy nagyon szomorú látni, hogy ennyire tájékozatlan, nemtörődöm emberek vannak itt, vagy ha tájékozottak, akkor nagyon más elképzeléseik vannak arról, hogy milyen országban akarnak élni, mint én.
egyszerűen hihetetlen, hogy a szemük előtt zajló elképesztő méretű sikkasztás, lopás és intézményesített korrupció, fékek és egyensúlyok rendszerében tett rombolás, ad hoc törvénykezés, társadalmi különbségek szélesítése felett így elhaladnak az emberek, lehet megérdemli magyarország, hogy a fidesz kormányozza magyarországot. és akkor most még az oroszok felé nyitásról nem is beszélek...
“Minden nemzetnek olyan kormánya van, aminőt érdemel. Ha valami oknál fogva ostoba vagy komisz emberek ülnek egy bölcs és becsületes nép nyakára, akkor a nép azokat a silány fickókat minél hamarabb a pokol fenekére küldi. De ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén, akkor bizonyos, hogy a nemzetben van a hiba …”