d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Most Vettem Egy Darab Szart 1 Millió Dihramért
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 18 2014 06:35am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 18 2014 01:33pm)
miért, ki nem így nőtt fel?


dédszüleink, akik a horty korszak szélsőjobbos világában nőttek fel, ott nem a megélhetésükért küzdöttek a politikusok, hanem azért, hogy végre deportálják a zsidókat
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 18 2014 06:36am
Quote (jarabekg @ 18 Jan 2014 13:35)
dédszüleink, akik a horty korszak szélsőjobbos világában nőttek fel, ott nem a megélhetésükért küzdöttek a politikusok, hanem azért, hogy végre deportálják a zsidókat


röhögök
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 18 2014 06:38am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 18 2014 12:33pm)
miért, ki nem így nőtt fel?


az első ősembercsoportok még kiálltak egymásért és a közös előrehaladást szorgalmazták

a faszt

már azok is egymást ölték, h kié legyen a mamut


ez az emberi faj egy métely

ha nem gáncsolná egyik a másikát már rég nem itt tartanánk


meg amúgy ott volt az a vid h 1970ben még csak 3 milliárdan voltunk és csak növekszik az egész és egyre szarabb lesz mert egyre inkább ember embernek farkasa lesz ahogy fogynak a helyek meg a lehetőségek


ugy hogy ja, szarni kell bele, dögöljön meg mindenki
csak az ne akiből hasznom van
ezt diktálja a korszellem

This post was edited by Senee on Jan 18 2014 06:38am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 18 2014 06:39am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 18 2014 01:36pm)
röhögök


talán a kádár korszak legvége egy kicsit jobb volt amúgy, de erről nincsenek személyes tapasztalata nabzon kívül senkinek

This post was edited by jarabekg on Jan 18 2014 06:39am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jan 18 2014 06:54am
mi folyik itt / 10
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jan 18 2014 06:54am
Quote (GoreKnight9 @ Jan 18 2014 01:54pm)
mi folyik itt / 10


Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jan 18 2014 07:03am
most látom csak, rrc kapott egy tízest
hát meg is érdemelte
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jan 18 2014 07:05am
Quote (tevetava @ 18 Jan 2014 14:03)
most látom csak, rrc kapott egy tízest
hát meg is érdemelte


eddig is harmincon volt, nem?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jan 18 2014 07:05am
Quote (Cpt_Ghost @ Jan 18 2014 02:05pm)
eddig is harmincon volt, nem?


thug layf

inb4 smat az life fyi XD

This post was edited by jarabekg on Jan 18 2014 07:06am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jan 18 2014 07:06am
Quote (Cpt_Ghost @ 18 Jan 2014 14:05)
eddig is harmincon volt, nem?


én 20-ra emlékszem
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll