Quote (Cpt_Ghost @ Jan 18 2014 12:33pm)
miért, ki nem így nőtt fel?
az első ősembercsoportok még kiálltak egymásért és a közös előrehaladást szorgalmazták
a faszt
már azok is egymást ölték, h kié legyen a mamut
ez az emberi faj egy métely
ha nem gáncsolná egyik a másikát már rég nem itt tartanánk
meg amúgy ott volt az a vid h 1970ben még csak 3 milliárdan voltunk és csak növekszik az egész és egyre szarabb lesz mert egyre inkább ember embernek farkasa lesz ahogy fogynak a helyek meg a lehetőségek
ugy hogy ja, szarni kell bele, dögöljön meg mindenki
csak az ne akiből hasznom van
ezt diktálja a korszellem
This post was edited by Senee on Jan 18 2014 06:38am