d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 2 V1.00 Walk #2
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Jan 6 2014 11:07am
Quote (sylke @ Jan 6 2014 06:05pm)
és ezzel hogy ölöd meg pl hell diablot?
vhogy nem látom magam elött a stratégiát



Azt nem mondtam, hogy ezzel kell megölni Hell Diát. :D De ez csak 21 skillpont, ami elég jól megtérül.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 6 2014 11:10am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jan 6 2014 11:10am
Quote (Floodban @ 6 Jan 2014 19:07)
dia szetuti magat rajtad, conversion hasztalan bossoknal


biztos jo az, ha diablo téged ütöget?:D
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 6 2014 11:12am
Quote (sylke @ 6 Jan 2014 18:10)
biztos jo az, ha diablo téged ütöget?:D


hat nem ut olyan nagyot azer
langcsova sokkal veszelyesebb
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 6 2014 11:18am
nemtom probaljak e nightsmoket gamblezni, ez eleg fasza meg +1 sor is

Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 6 2014 11:33am
jo erzes volt ezt a buzit gyorsan megolni, neccel szoptam mindig



dia, haza se kellett mennem olyan konnyu volt, itt bealltam vele es csak meleezett engem : D



Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 6 2014 11:34am
megyek cowozni, remelhetoleg ki tudok farmolni par uniquet



Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jan 6 2014 11:52am
mer kell ennyi stat hozza : (



Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 6 2014 12:05pm
Quote (Floodban @ Jan 6 2014 06:18pm)
mefi konnyu volt
sztem izual utan atvaltok hammerre

http://i.imgur.com/Yv2HLxH.jpg


Remelem belehalsz valami random imbe

Amugy ez az enchanted dmg mennyi dmg xd
Member
Posts: 6,350
Joined: Sep 5 2007
Gold: 50.10
Jan 6 2014 12:18pm
Quote (Floodban @ 6 Jan 2014 18:52)
mer kell ennyi stat hozza : (

http://i.imgur.com/NhIlPMg.jpg

http://i.imgur.com/rYx5E1g.jpg


Ott az a csinicsizmi az inv-ben micsoda?
Nm act1 start-on csinálsz majd egy full eq képet?
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345611Next
Add Reply New Topic New Poll