d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > ért Itt Valaki A Dobokhoz?
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jan 5 2014 01:51pm
Quote (RRC @ Jan 5 2014 07:50pm)
freebe elviszem ha fizeted a szállítást is


de vixces X:D
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jan 5 2014 01:59pm
en nem
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 5 2014 02:14pm
80 fg bin

you give first
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 5 2014 02:27pm
Quote (MarcusD @ Jan 5 2014 10:14pm)
80 fg bin

you give first


téged is annyiért adtak el anyádék
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jan 5 2014 02:31pm
Quote (Saenchai @ Jan 5 2014 10:27pm)
téged is annyiért adtak el anyádék


Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jan 5 2014 02:31pm
Quote (Saenchai @ 5 Jan 2014 21:27)
téged is annyiért adtak el anyádék


fáj, hogy értem fizetnek is, nem csak úgy megtalálnak a utcán és szánalomból befogadnak?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jan 5 2014 03:13pm
Quote (MarcusD @ Jan 5 2014 10:31pm)
fáj, hogy értem fizetnek is, nem csak úgy megtalálnak a utcán és szánalomból befogadnak?


ha tudnád, mennyire :(
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jan 5 2014 07:55pm
50 otven k ezer korul lesz szerintem.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll