d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Daily Genthor és Szabika Nyomorult Fonál
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Dec 21 2013 04:54am
Quote (Cpt_Ghost @ 21 Dec 2013 12:54)
abból legalább valami haszna is lenne az országnak


adoniszok kepzese
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 21 2013 05:00am
Quote (Cpt_Ghost @ 21 Dec 2013 12:54)
abból legalább valami haszna is lenne az országnak


Alig várom h Joshi legyen a miniszterelnök.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 21 2013 05:07am
Quote (vtibor @ 21 Dec 2013 11:54)
adoniszok kepzese


végtelen pénz inkább
Quote (fahrii @ 21 Dec 2013 12:00)
Alig várom h Joshi legyen a miniszterelnök.


vouch
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Dec 21 2013 05:19am
Quote (RRC @ 21 Dec 2013 11:41)
2015-ig 1000 focipályát újítanak fel mo-n.


En tényleg nem értem ezt.
Egyszerűen nem.
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,216.31
Dec 21 2013 06:50am
Quote (Cpt_Ghost @ 21 Dec 2013 13:07)
végtelen pénz inkább


Az.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 21 2013 06:57am
Quote (vtibor @ 21 Dec 2013 13:50)
Az.


haterkedsz vagy sem it's happening
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 21 2013 07:00am
inkább nézném jara lol streamjét, mint a magyar focimeccseket
ezt űbereljétek
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 21 2013 07:22am
Quote (xGurke @ Dec 21 2013 02:00pm)
inkább nézném jara lol streamjét, mint a magyar focimeccseket
ezt űbereljétek


Inkabb neznek egy streamet arrol ahogy nezed jara lol streamjet, mint a magyar focimeccseket.
ezt űbereljétek
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Dec 21 2013 07:25am
Quote (Karan2_Returned @ 21 Dec 2013 14:22)
Inkabb neznek egy streamet arrol ahogy nezed jara lol streamjet, mint a magyar focimeccseket.
ezt űbereljétek


inkabb neznek egy streamet arrol hogy nezed ahogy gurke nezi jara lol streamjet mint egy magyar focimeccset
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 21 2013 07:33am
Quote (Karan2_Returned @ 21 Dec 2013 15:22)
Inkabb neznek egy streamet arrol ahogy nezed jara lol streamjet, mint a magyar focimeccseket.
ezt űbereljétek


inkább verném rajzolt pinára, minthogy magyar focit nézzek
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll