d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szokásos Decemberi Topik > Te Mivel Leped Meg Szeretteidet?
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 1 2013 06:20am
családnak lófasz, csóró vagyok(najó vmit kitalálok)
húgom megkapja a tabletemet
nővérem kap egy új, gravírozott bögrét mert amit tavaly karácsonyra kapott eltört
barátnőm ezt
http://www.%2A%2A%2A.co.uk/itm/9w-Nail-Art-Lamp-Light-Polish-Pen-Tip-Cure-Buffer-Dust-File-UV-Gel-Kits-Set-/151138489647?pt=Nail%5FPolish&var=&hash=item23308e552f


csillagok helyére íbéj

This post was edited by Vismajor on Dec 1 2013 06:21am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Dec 1 2013 06:27am
Quote (RRC @ Dec 1 2013 12:11pm)
neked kötelet


ha átadod használom eskü









téged kötlek fel vele te 60 kilos wannabe

X:DXD:GR?45r
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 1 2013 07:04am
fateromnak > vagy egy Kindle-t veszek, vagy valami normális napszemüveget vezetéshez
hugomnak > ötletem sincs
muteromnak > küldök valami csomagot tele apróságokkal
nagyszülőknek > tesóm olyasmit mondott, hogy közös képet kéne csinálni a családdal, azt lefestetni valakivel vagy valami ilyesmit magyarázott
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 1 2013 07:08am
baratnomnek szinhazjegy
ocsemnek polot
anyumeknak meg nem tudom
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234
Add Reply New Topic New Poll