d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Teczár Szilárd > Haha
Prev12345618Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 25 2013 04:09pm
Quote (bbaallaaggee @ 25 Nov 2013 23:41)
Wat

Komolyan mindenki egyetért ezzel az egésszel?!


n
én egyetértek azzal amit a rádiós elmondott a 2. linkben

This post was edited by Anarkin on Nov 25 2013 04:11pm
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Nov 25 2013 04:10pm
Quote (Inakwo @ Nov 26 2013 12:07am)
bocs a kevert meg 150


lassan elerjuk az aluljaroban tablettas 5literes bort ivo hajlektalan szintet.
en jartam dobozban, nem 1 budai elit klub, de nem is 1 kocsma (ar ugyileg)
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Nov 25 2013 04:11pm
Quote (josheide @ 25 Nov 2013 22:38)
Fizessenek a nok is, en egyetertek a kezdemenyezessel.


Quote (ecneB @ 25 Nov 2013 22:40)
igazából leszarom, de szerintem nyugodtan fizethetnek a nők is


Ebből az lenne, hogy a nők belépőjét is mi fizetnénk.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Nov 25 2013 04:16pm
Quote (bbaallaaggee @ Nov 25 2013 11:51pm)
Hogy a faszomba lehetnének valaha is egyenlő jogok és kötelezettségek? Mi mozgatjuk a világot. Mi férfiak. Feltaláltuk a tüzet, a kereket, a fegyvereket, amik ételt biztosítanak és a fegyvereket, amik békét. Felderítettük a világot, meghódítottuk a tengereket és a levegő is a miénk. Mi vagyunk a modern világ megteremtői, a tudomány, a művészetek, a gazdaság urai vagyunk. A lábnyomunk ott van a Holdon. Mindenben jobbak vagyunk a nőknél, de nem azért, mert ők kevesek lennének. Pusztán azért, mert minden hatalmas és csodás érdem egy nő miatt következett be. Mert mindent megteszünk, hogy lenyűgözzük őket. A nők egymás ellen harcolnak, a férfiak pedig a nőkért küzdenek. Ezért leszünk a miénk a világ. Egy vaskalapos, régi vágású soviniszta fasz vagyok nyilván, kurvára leszarom a feminizmust, meg az egyenlő jogokért való küzdelmet, mégis mindig előre fogom engedni a nőt, mindig át fogom adni a helyemet, mindig én fogok fizetni az étteremben, és mindig én fogok udvarolni is. A hátamon feláll a szőr a gondolattól is, hogy ezt bárki is borítani akarná. Az nem feminizmuspártolás, meg emancipáció, ha le akarod küldeni a nőt a bányába, hanem férfiatlan szar jellem.


Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Nov 25 2013 04:17pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 25 Nov 2013 23:10)
lassan elerjuk az aluljaroban tablettas 5literes bort ivo hajlektalan szintet.
en jartam dobozban, nem 1 budai elit klub, de nem is 1 kocsma (ar ugyileg)


lenn az uccán nincs kegyelem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 25 2013 04:18pm
Helyes, fizessenek csak.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Nov 25 2013 04:21pm
Quote (fahrii @ 25 Nov 2013 23:18)
Helyes, fizessenek csak.


8ddd
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Nov 25 2013 04:37pm
Quote (Inakwo @ Nov 25 2013 11:06pm)
nálunk csak 460 a fél tequila


mmm, akkor oda fogok jarni :))
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 25 2013 04:56pm
buzi liberálisok - konzervatív neonácik 1-0
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Nov 25 2013 04:59pm
Quote (ace07 @ 26 Nov 2013 00:11)
Ebből az lenne, hogy a nők belépőjét is mi fizetnénk.


Nem tudom, ha megoszlananak a koltsegek akkor gondolom aranyosan csokkennie kene a ffi beleponek (en sem gondolom am komolyan h ezegtortenhetne). Eddig sem voltam spur, ugyanugy allok vmilyen szinten mint balage. De a random lotyok koltseget ne ram terheljek. Ugyanaz mint a bkv. En fizetek tobbet mert masol nem fozetnek a szolgaltatas minosege meg nemhogy no csokken

This post was edited by ecneB on Nov 25 2013 05:00pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345618Next
Add Reply New Topic New Poll