d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > 100k Lesz A Minimálbér
Prev12345615Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 6 2013 06:00am
Hiába viszik fel a minimálbért, amíg egy rakást pénzt kell fizetni a munkáltatódnak utánad. Ha neki nem éri meg, akkor nem vesz fel, vagy dolgozol feketén feleannyiért.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 6 2013 06:11am
Quote (-joey- @ 6 Nov 2013 14:00)
Hiába viszik fel a minimálbért, amíg egy rakást pénzt kell fizetni a munkáltatódnak utánad. Ha neki nem éri meg, akkor nem vesz fel, vagy dolgozol feketén feleannyiért.


Igen, csak az ilyen senee szintű emberek ezt felfogják gazdasági növekedésnek
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 6 2013 06:13am
Quote (RRC @ Nov 6 2013 12:11pm)
Igen, csak az ilyen senee szintű emberek ezt felfogják gazdasági növekedésnek


éljen a fidesz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 6 2013 06:14am
Quote (Senee @ 6 Nov 2013 14:13)
éljen a fidesz


Senki nem fog a kóla gyárban dolgozni, sok k ezer lesz a coke
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 6 2013 06:18am
Quote (RRC @ Nov 6 2013 12:14pm)
Senki nem fog a kóla gyárban dolgozni, sok k ezer lesz a coke


nem-nem, pont, hogy mindenkinek lesz munkaheje, és leviszik a dogok árát is ezáltal ocsolb lesz a kola + rezsiér is kevesebbet kell fizetni és most akkor ugye a pézünk is több lesz

ALL HAIL ORBÁN VIKTOR

hüje aki nem rá szavaz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 6 2013 06:20am
Quote (Senee @ 6 Nov 2013 14:18)
nem-nem, pont, hogy mindenkinek lesz munkaheje, és leviszik a dogok árát is ezáltal ocsolb lesz a kola + rezsiér is kevesebbet kell fizetni és most akkor ugye a pézünk is több lesz

ALL HAIL ORBÁN VIKTOR

hüje aki nem rá szavaz


Ehenhalsz
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 6 2013 06:20am
Quote (RRC @ Nov 6 2013 12:20pm)
Ehenhalsz


btw el se olvasod miket írok, csak rámsütöd, hogy hülye vagyok azt kész
na így aztán tudunk haladni, így aztán lehet kommunikálni
ezért tart ez az ország ott ahol
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 6 2013 06:21am
Quote (Senee @ 6 Nov 2013 14:20)
btw el se olvasod miket írok, csak rámsütöd, hogy hülye vagyok azt kész
na így aztán tudunk haladni, így aztán lehet kommunikálni
ezért tart ez az ország ott ahol


Elolvasom, csak előadáson ülök
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Nov 6 2013 06:23am
Quote (RRC @ Nov 6 2013 01:21pm)
Elolvasom, csak előadáson ülök


bme topic
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Nov 6 2013 06:27am
várható volt választások előtt
persze a pleb egyből benyalja, tipikus fideszes látszatintézkedés, hogy rohadna meg mind
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345615Next
Add Reply New Topic New Poll