☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> 100k Lesz A Minimálbér
Prev
1
2
3
4
5
6
15
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2008
Replies: 146
Track Topic
-joey-
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold
:
5,302.77
#31
Nov 6 2013 06:00am
Hiába viszik fel a minimálbért, amíg egy rakást pénzt kell fizetni a munkáltatódnak utánad. Ha neki nem éri meg, akkor nem vesz fel, vagy dolgozol feketén feleannyiért.
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#32
Nov 6 2013 06:11am
Quote (-joey- @ 6 Nov 2013 14:00)
Hiába viszik fel a minimálbért, amíg egy rakást pénzt kell fizetni a munkáltatódnak utánad. Ha neki nem éri meg, akkor nem vesz fel, vagy dolgozol feketén feleannyiért.
Igen, csak az ilyen senee szintű emberek ezt felfogják gazdasági növekedésnek
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#33
Nov 6 2013 06:13am
Quote (RRC @ Nov 6 2013 12:11pm)
Igen, csak az ilyen senee szintű emberek ezt felfogják gazdasági növekedésnek
éljen a fidesz
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#34
Nov 6 2013 06:14am
Quote (Senee @ 6 Nov 2013 14:13)
éljen a fidesz
Senki nem fog a kóla gyárban dolgozni, sok k ezer lesz a coke
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#35
Nov 6 2013 06:18am
Quote (RRC @ Nov 6 2013 12:14pm)
Senki nem fog a kóla gyárban dolgozni, sok k ezer lesz a coke
nem-nem, pont, hogy mindenkinek lesz munkaheje, és leviszik a dogok árát is ezáltal ocsolb lesz a kola + rezsiér is kevesebbet kell fizetni és most akkor ugye a pézünk is több lesz
ALL HAIL ORBÁN VIKTOR
hüje aki nem rá szavaz
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#36
Nov 6 2013 06:20am
Quote (Senee @ 6 Nov 2013 14:18)
nem-nem, pont, hogy mindenkinek lesz munkaheje, és leviszik a dogok árát is ezáltal ocsolb lesz a kola + rezsiér is kevesebbet kell fizetni és most akkor ugye a pézünk is több lesz
ALL HAIL ORBÁN VIKTOR
hüje aki nem rá szavaz
Ehenhalsz
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#37
Nov 6 2013 06:20am
Quote (RRC @ Nov 6 2013 12:20pm)
Ehenhalsz
btw el se olvasod miket írok, csak rámsütöd, hogy hülye vagyok azt kész
na így aztán tudunk haladni, így aztán lehet kommunikálni
ezért tart ez az ország ott ahol
RRC
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold
:
2.84
Warn: 10%
#38
Nov 6 2013 06:21am
Quote (Senee @ 6 Nov 2013 14:20)
btw el se olvasod miket írok, csak rámsütöd, hogy hülye vagyok azt kész
na így aztán tudunk haladni, így aztán lehet kommunikálni
ezért tart ez az ország ott ahol
Elolvasom, csak előadáson ülök
lacketto
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold
:
22,413.07
#39
Nov 6 2013 06:23am
Quote (RRC @ Nov 6 2013 01:21pm)
Elolvasom, csak előadáson ülök
bme topic
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#40
Nov 6 2013 06:27am
várható volt választások előtt
persze a pleb egyből benyalja, tipikus fideszes látszatintézkedés, hogy rohadna meg mind
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
15
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact