Valamilyen szinten megértem ezt persze.
Csak engem pl az mf köt le
Fejleszteni a karit stb.
WoWban azt nem szerettem hogy ehhez hetente egy lehetőség volt es ahhoz is 25 ember kellett.
D3 unalmas mostanra
D2 meg LS volt a jó ilyen szempontból

ezt a kettőt elég sokáig toltam ^^
Most ezt a poe-t nézegetem de itt meg fingom nincs hogy mi a jó
Dota lol stb egyszerűen nem köt le.
Várni arra hogy jársz.
Ha kilép valaki akkor baj van stb
Ahh.
Majd egyszer ki próbálom

hátha.
De számomra nem azt nyujtja amit egy játékban keresek.
Pay2win syl pls. WoWban szerver legjobban gearelt huntere voltam pve-re es pvp-ben sem panaszkodtam. /tauri/
This post was edited by Psyclon on Oct 22 2013 06:02am