d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Strife
Prev12345623Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Oct 22 2013 05:02am
Quote (Psyclon @ Oct 22 2013 11:49am)
En amúgy azt nem szeretem ebben a lol dota stb játékokban hogy ha vége egy németnek mi a faszomat tudsz lerakni az asztalra? /képletesen/
Semmit. Kezdődik elölről az egész.

Nekem ez nagyon nem bejovos.


a 2 tesódból 2 ezzel játszik, biztos velük van a baj
de ha mondjuk hétvégén van 1-2 szabad órád menj át gabihoz aztán majd elmagyaráz pár dolgot meg megnézed hogy játszuk, hátha megtetszik.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 22 2013 05:03am
Quote (lacketto @ 22 Oct 2013 13:02)
a 2 tesódból 2 ezzel játszik, biztos velük van a baj
de ha mondjuk hétvégén van 1-2 szabad órád menj át gabihoz aztán majd elmagyaráz pár dolgot meg megnézed hogy játszuk, hátha megtetszik.


amugy a sigedröl jut eszembe
smat nem ugy mesélte, hogy 3 srác volt és 1 csaj?

MEG MI LENNE HA VÁLASZOLNÁL TSEN

This post was edited by sylke on Oct 22 2013 05:03am
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Oct 22 2013 05:13am
Quote (Psyclon @ 22 Oct 2013 12:49)
En amúgy azt nem szeretem ebben a lol dota stb játékokban hogy ha vége egy németnek mi a faszomat tudsz lerakni az asztalra? /képletesen/
Semmit. Kezdődik elölről az egész.

Nekem ez nagyon nem bejovos.


A tapasztalatot.
Amúgy általában annyiban változatosak a gamek, hogy másik championnal és másik csapattársakkal tök más a játék kimenetele.. de minél többet játszol, meg nézed a prókat, annál jobban játszol hosszú távon (optimális esetben)

This post was edited by hedgehogsword on Oct 22 2013 05:30am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Oct 22 2013 06:01am
Valamilyen szinten megértem ezt persze.
Csak engem pl az mf köt le :D

Fejleszteni a karit stb.
WoWban azt nem szerettem hogy ehhez hetente egy lehetőség volt es ahhoz is 25 ember kellett.
D3 unalmas mostanra
D2 meg LS volt a jó ilyen szempontból :D ezt a kettőt elég sokáig toltam ^^

Most ezt a poe-t nézegetem de itt meg fingom nincs hogy mi a jó :D

Dota lol stb egyszerűen nem köt le.
Várni arra hogy jársz.
Ha kilép valaki akkor baj van stb
Ahh.

Majd egyszer ki próbálom :D hátha.
De számomra nem azt nyujtja amit egy játékban keresek.

Pay2win syl pls. WoWban szerver legjobban gearelt huntere voltam pve-re es pvp-ben sem panaszkodtam. /tauri/


This post was edited by Psyclon on Oct 22 2013 06:02am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 22 2013 06:50am
Quote (Psyclon @ Oct 22 2013 01:01pm)
Valamilyen szinten megértem ezt persze.
Csak engem pl az mf köt le :D

Fejleszteni a karit stb.
WoWban azt nem szerettem hogy ehhez hetente egy lehetőség volt es ahhoz is 25 ember kellett.
D3 unalmas mostanra
D2 meg LS volt a jó ilyen szempontból :D ezt a kettőt elég sokáig toltam ^^

Most ezt a poe-t nézegetem de itt meg fingom nincs hogy mi a jó :D

Dota lol stb egyszerűen nem köt le.
Várni arra hogy jársz.
Ha kilép valaki akkor baj van stb
Ahh.

Majd egyszer ki próbálom :D hátha.
De számomra nem azt nyujtja amit egy játékban keresek.

Pay2win syl pls. WoWban szerver legjobban gearelt huntere voltam pve-re es pvp-ben sem panaszkodtam. /tauri/


pure pvp
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Oct 22 2013 06:55am
Quote (Flutter @ 22 Oct 2013 11:47)
ezt en sem ertem
nem lattam gecinagy marketinget, nincs rewarding, nincs igazi elodje


jokor, jo helyen probalkoztak egy f2p modellel, ami be is jott nekik.
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Oct 22 2013 07:13am
[x] nem, de igazából nem tudom, most láttam először és az oldal alapján nem derül ki sok minden róla. kíváncsi vagyok, hogy miből terveznek pénzt szerezni
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Oct 22 2013 07:20am
attól függ mit jelent az hogy "életképes"
annyira biztos nem lesz felkapott mint a LoL vagy a Dota 2

egyedül talán a blizzard dota lehet az ami legyűri a másik kettőt, de ahogy elnézem manapság a blizzard P2W játékait, kétlem.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 22 2013 07:26am
lol>>

mással én már nem fogok játszani hearthstone-n és lolon kívül
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 22 2013 07:29am
Quote (TrollBoss @ Oct 22 2013 03:26pm)
lol>>

mással én már nem fogok játszani hearthstone-n és lolon kívül


Nagypapikent mar nem eri meg uj dolgokba belekezdeni
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345623Next
Add Reply New Topic New Poll