Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 21 2013 08:10pm)
lehet te kullantottal bele eppen
én még ha huggyoznom kellett is mindig kimentem
keresztanyámékkal voltunk, elmeséltem neki és azzal nyugtatott, hogy ne fogjam fel olyan drasztikusan mert mindenki belepisil meg kakil és gyakorlatilag úgy is körülötted van ha nem látod
azt hiszem ez tette fel az i-re a pontot, de legalább ezzel spórolt szüleimnek egy csomó pénzt mert mikor balatonra mentek én mindig inkább elkéretöztem az unokatestvéremékhez játszani
gyakorlatilag a balaton egy nagy pöcegödör csak fel van engedve vizzel ezért nem annyira büdös meg jobb az állaga
X:D