d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hogy Is Kezdjem... > Sziasztok
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 21 2013 01:20pm
Nem ismerjük egymast, de jobbulast.
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
Oct 21 2013 01:38pm
kitartást. remélem ha más nem rendbe hoznak olyan szintre, hogy a karjaid mozgasd.
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 21 2013 01:39pm
aztakurva... remélem javulni fog az állapotod, kívánok mielőbbi gyógyulást, és kitartást :)
akármilyen hihetetlen, a pozitív gondolkodás az egyik legsikeresebb gyógyszer ebben a világban

tudom milyen nehéz, de legyél minél boldogabb!
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Oct 21 2013 01:40pm
ember sose hiszi el hogy van olyan figura aki az 50centis balcsiba akar fejest ugrani, holott a fokusz/napló tele van ilyen sztorikkal
hát get well n shit
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Oct 21 2013 01:40pm
ofuck

sok-sok kitartást, erőt, és próbálj meg pozitívan állni a dolgokhoz, tudom hogy nehéz.

jobbulást
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Oct 21 2013 01:52pm
Quote (szabika @ 21 Oct 2013 20:40)
ember sose hiszi el hogy van olyan figura aki az 50centis balcsiba akar fejest ugrani, holott a fokusz/napló tele van ilyen sztorikkal
hát get well n shit


én is ugrott nem egyet, csak nem a déli parton
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 21 2013 02:04pm
egyszer még ilyen 6 éves voltam~ voltunk balatonnál és unokatestvéremmel azzal szórakoztunk mikor már untuk, hogy dobáltuk egymáshoz a hinárt és uszott egy jo nagy fadarab a viz tetején na mondom ezt hozzábaszom a kurva annyába, gyorsan ugrok, megfogom és egy szardarab volt az X:D:XD:XD: többet nem voltam balcsiba
csak azt nem értem hogy uszik a szardarab a vizen
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 21 2013 02:10pm
Quote (Senee @ Oct 21 2013 10:04pm)
egyszer még ilyen 6 éves voltam~ voltunk balatonnál és unokatestvéremmel azzal szórakoztunk mikor már untuk, hogy dobáltuk egymáshoz a hinárt és uszott egy jo nagy fadarab a viz tetején na mondom ezt hozzábaszom a kurva annyába, gyorsan ugrok, megfogom és egy szardarab volt az X:D:XD:XD: többet nem voltam balcsiba
csak azt nem értem hogy uszik a szardarab a vizen


lehet te kullantottal bele eppen, es azert nem ment szet

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 21 2013 02:17pm
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Oct 21 2013 02:11pm
Quote (Inakwo @ Oct 21 2013 08:52pm)
én is ugrott nem egyet, csak nem a déli parton


eleve ilyen 2m sincs az átlag balaton mélység, lényegében ugorhatsz lidles medencébe is
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 21 2013 02:15pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 21 2013 08:10pm)
lehet te kullantottal bele eppen


én még ha huggyoznom kellett is mindig kimentem
keresztanyámékkal voltunk, elmeséltem neki és azzal nyugtatott, hogy ne fogjam fel olyan drasztikusan mert mindenki belepisil meg kakil és gyakorlatilag úgy is körülötted van ha nem látod
azt hiszem ez tette fel az i-re a pontot, de legalább ezzel spórolt szüleimnek egy csomó pénzt mert mikor balatonra mentek én mindig inkább elkéretöztem az unokatestvéremékhez játszani

gyakorlatilag a balaton egy nagy pöcegödör csak fel van engedve vizzel ezért nem annyira büdös meg jobb az állaga
X:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll