Quote (sylke @ Sep 27 2013 12:41pm)
én csak uborkát látok a képen
nem volt itthon se csalamádé, se száritott hagyma, sajtot meg lusta voltam reszelni
Amugy meg ottvan h izlés szerint
Ha én csak ezzel szeretném nekem ez lenne a mindenféle
fu
This post was edited by cowding on Sep 27 2013 04:44am