d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mortal Kombat Topic
Prev12345625Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 4 2013 10:56am
Quote (Sup3RN0Va @ Jul 4 2013 04:12pm)
Sub-Zero ftw

A Mortal Kombat története is elég fasza (universe), a neten megtalálható a story, minden le van írva az univerzum megalakulásától kezdve a MK tournament-ig, nem csak ilyen verekedésből áll ez az egész, hanem nagyon fasza történetek is megvannak írva a karakterekhez meg mindenhez
Bug, te "MK game" fan, vagy "MK" fan vagy?


sorozat, film, játék, történet, MK fan ofc
A Mortal Kombat game valamiért sokkal jobban érdekelt kiskoromban mint barmilyen PC jatek, és nem azért mert verekedős, hanem akkor is a karakterek ending-jei, történetek miatt
viszont azt nem tudom h Tanya hova tűnt, csak mert ő is Shao Kahn és Shinok mellett harcolt, bar asszem börtönben van vmiert
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 4 2013 11:07am
Quote (AngryBug @ Jul 4 2013 04:46pm)
Végre eljött az idő arra hogy ez a széria megjelenjen PC-re :) Én személy szerint óriási MK fan vagyok :c


akkora fan vagy hogy csak 19 évet késett ez a topic
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 4 2013 11:14am
unlockoltam human cyrax-et (krypt-ben van ezer minden, de a 80%-uk az csak loadscreen code vagy fatality vagy mi, van neten lista, hogy melyik tomb-hoz kell menni a skinekért)

elég fura.

This post was edited by Anarkin on Jul 4 2013 11:17am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 4 2013 11:35am
ez rohadt nagy...

King of the hill mode, beállunk alulra, és sorban ki lehet hívni a veretlen győztest
aki játszik, aki néz, mindenki így látja a képet (a spectatorok látják egymás avatarját is)

épp elpicsáztam az eddigi "bajnokot" :D



This post was edited by Anarkin on Jul 4 2013 11:36am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 4 2013 11:45am
Quote (lacketto @ Jul 4 2013 05:07pm)
akkora fan vagy hogy csak 19 évet késett ez a topic


Már nyitottam nem 1x topicot róla, de nem volt hosszú életük.
07 környékén

This post was edited by AngryBug on Jul 4 2013 11:46am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 4 2013 11:47am
mi az édes faszom 9.36 GB ebben? :cry:
nincs annyi hely a gépemen :(
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 4 2013 11:50am
Quote (Ghostmasterq @ Jul 4 2013 06:47pm)
mi az édes faszom 9.36 GB ebben? :cry:
nincs annyi hely a gépemen :(


>2013
>sokallni 9 gigát
bezzeg ha pornó lenne...
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 4 2013 11:51am
Quote (lacketto @ 4 Jul 2013 19:50)
>2013
>sokallni 9 gigát
bezzeg ha pornó lenne...


Annak kevés.
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 4 2013 11:55am
nemsokára lejön.
szábzéró, skorpió >>>>
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 4 2013 12:16pm
veszek egy gamepadot aztán megyek én is 8D
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345625Next
Add Reply New Topic New Poll