Quote (Baleee @ Jun 22 2013 06:40pm)
Ha mar sokzoldseges leves, akkor minestrone >> csak maceras elkesziteni. ^^ Az ilyen 'cukordus' hanyadekoktol meg a falra tudok menni, lekvarba is, de befottbe, szorpbe, amit magunk csinalunk, kb negyed annyi cukrot hasznalunk, mint amit szokas, mert egyebkent undorito izuk van. Meg ilyet irnak szakacskonyvbe ezekhez, hogy ha nincs 1 kg meggylekvarhoz hozzaontve a 60 dkg cukor, akkor nem lesz ize. Anyad hogy van? Max a random szar szupermarketben vett meggynek nem lesz ize........
ja, lekvárba én se szeretem mondjuk a túl édeset
de ez a nutellás levelestészta tök jó, sokszor megkívánom mostanában; lehet terhes vagyok
tésztás baffőzelék lecsókolbásszal
