d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Beszélgetések Rögzítése > Jogszabály - Info Kellene
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 16 2013 05:26am
spam
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 16 2013 05:27am
Quote (Snaek @ May 16 2013 12:25pm)
Nem mutatkozom be kultúráltan kérésre egy internetes fórumon és te egyből elkönyvelsz sorozatgyilkostömegpusztítófogyatékosaljaelpusztítandó egyénnek.
Benned se túl sok tolerancia van. Mesélj, mi keserített meg ennyire?!
Egyébként semmi közöm Tasshoz. Azt sem tudom kicsoda.
Ha nem rúgok bele valakibe és szólok valakinek, hogy talán nem kéne alpári tahó módjára viselkedni akkor már a sértett haverja leszek és nem mellesleg értelmi fogyatékos (mert amúgy alpári tahónak lenni teljesen természetes dolog), értem.
Szerintem inkább neked kéne elmenni innen, emberek közé.
Tisztán látszik, hogy nem vagy képes viselkedni te sem (Warn: 40%).


szerintem meg 12 vagy es nem tudod mi ez
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 16 2013 05:28am
Quote (Snaek @ 16 May 2013 13:25)
Nem mutatkozom be kultúráltan kérésre egy internetes fórumon és te egyből elkönyvelsz sorozatgyilkostömegpusztítófogyatékosaljaelpusztítandó egyénnek.
Benned se túl sok tolerancia van. Mesélj, mi keserített meg ennyire?!
Egyébként semmi közöm Tasshoz. Azt sem tudom kicsoda.
Ha nem rúgok bele valakibe és szólok valakinek, hogy talán nem kéne alpári tahó módjára viselkedni akkor már a sértett haverja leszek és nem mellesleg értelmi fogyatékos (mert amúgy alpári tahónak lenni teljesen természetes dolog), értem.
Szerintem inkább neked kéne elmenni innen, emberek közé.
Tisztán látszik, hogy nem vagy képes viselkedni te sem (Warn: 40%).


igen
Member
Posts: 25
Joined: May 15 2013
Gold: 0.00
May 16 2013 05:28am
Quote (jarabekg @ May 16 2013 01:27pm)
szerintem meg 12 vagy es nem tudod mi ez


Nem tudom a normális viselkedésnek mi köze van az életkorhoz, de ha ebből indulunk ki akkor valóban van köze hozzá.
Ezesetben viszont nem én vagyok a 12 éves, hanem Te.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 16 2013 05:29am
Quote (Snaek @ May 16 2013 11:25am)
Nem mutatkozom be kultúráltan kérésre egy internetes fórumon és te egyből elkönyvelsz sorozatgyilkostömegpusztítófogyatékosaljaelpusztítandó egyénnek.
Benned se túl sok tolerancia van. Mesélj, mi keserített meg ennyire?!
Egyébként semmi közöm Tasshoz. Azt sem tudom kicsoda.
Ha nem rúgok bele valakibe és szólok valakinek, hogy talán nem kéne alpári tahó módjára viselkedni akkor már a sértett haverja leszek és nem mellesleg értelmi fogyatékos (mert amúgy alpári tahónak lenni teljesen természetes dolog), értem.
Szerintem inkább neked kéne elmenni innen, emberek közé.
Tisztán látszik, hogy nem vagy képes viselkedni te sem (Warn: 40%).


csak ismételni tudom magam
menj már el innen
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 16 2013 05:29am
(Warn: 40%)
Member
Posts: 25
Joined: May 15 2013
Gold: 0.00
May 16 2013 05:31am
Quote (sylke @ May 16 2013 01:29pm)
csak ismételni tudom magam
menj már el innen


Jól van, forgolódj csak a mocskodban, ne is gondolj bele, hogy valamin változtatnod kéne.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
May 16 2013 05:32am
Quote (TassassinHc @ 16 May 2013 11:45)
pl, ha gyilkossággal fenyegetnek?


konkrétan:

felhívta haveromat XY, hogy megy és szétveri a pofáját, megöli, etc.
XY pszichiátriai kezelés alatt állt többször. és máskor is folyamodott már tettlegességhez.

ebben az esetben felveheti-e a haver a beszélgetéseiket, hogy azt később rendőrségen / bíróságon bemutathassa?
(nyilván XY nem menne bele a felvételbe, ebben a helyzetben - de a felvétel lehet-e bizonyíték értékű?)


:DDDD Mikes strikes back
Kajak idióta vagy, hogy ilyeneket komolyan veszel, de inkább csak szimplán szánalmas.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 16 2013 05:32am
Quote (sylke @ May 16 2013 12:11pm)
te ki vagy


Quote (Snaek @ May 16 2013 12:14pm)
kíygó


:DDD
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 16 2013 05:32am
Quote (Snaek @ May 16 2013 11:31am)
Jól van, forgolódj csak a mocskodban, ne is gondolj bele, hogy valamin változtatnod kéne.


seggfájás
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234569Next
Add Reply New Topic New Poll