Quote (TassassinHc @ 16 May 2013 11:45)
pl, ha gyilkossággal fenyegetnek?
konkrétan:
felhívta haveromat XY, hogy megy és szétveri a pofáját, megöli, etc.
XY pszichiátriai kezelés alatt állt többször. és máskor is folyamodott már tettlegességhez.
ebben az esetben felveheti-e a haver a beszélgetéseiket, hogy azt később rendőrségen / bíróságon bemutathassa?
(nyilván XY nem menne bele a felvételbe, ebben a helyzetben - de a felvétel lehet-e bizonyíték értékű?)
:DDDD Mikes strikes back
Kajak idióta vagy, hogy ilyeneket komolyan veszel, de inkább csak szimplán szánalmas.