Quote (szabika @ 17 Apr 2013 08:55)
loltebuzi
Én a rapid meccset fogadtam vissza félidőben, mert néztem statokat a meccsről, és még többet nyertem, mint az eredeti felállással ^^
az a bajhogy nekem is kéne bwinelni de fasz vagyok meg lusta megcsinálni